‘Kitabı olmayan gencimiz kalmayacak’

‘Kitabı olmayan gencimiz kalmayacak’

Hendek Gençlik Merkezi,pandemi yasakları ve sınırlandırmaları dolayısıyla evlerinden çıkamayan gençlere ‘Siz Kitap Okumaya, Kitap Kafeye Gelemiyor iseniz Kitap Size Gelir’mantığıyla hareket ederek, Hendek Gençlik Merkezinde,  gönüllülerin bağışladığı kitapları pandemi nedeniyle Gençlik Merkezine  gelemeyen kitap dostlarının evlerine bizzat  götürerek onlara hediye etmeye devam ediyorlar.

Hendek Gençlik Merkezi Müdürü Süleyman Akıcı’nın yaptığı açıklamada;  “Pandemi nedeniyle evde daha çok vakit geçirmek durumunda kaldığımız bu günlerde "Gençlerimizin düşünce dünyasını kitaplarla beslemeye devam ediyoruz” dedi.

Hendek Gençlik Merkezi,  Hendek Sosyal Hizmet Müdürlüğüyle birlikte  Gençlik Merkezi gönüllülerinin  bağışladığı okuma kitapları ve sınavlara hazırlık kitaplarını kitap okumayı seven ve sınavlara hazırlanan gençlere ulaştırmaya devam ediyor.

Gönüllü gençlerin katılımıyla gerçekleşen çalışma sayesinde gençler kitap hediyeleriyle mutlu olurken gönüllüler de yüreklere dokunmanın sevincini yaşıyor.

Güncelleme Tarihi: 04 Ocak 2021, 13:09
banner3
YORUM EKLE