Kızılay Sapanca başkanına 'hayırlı olsun' ziyareti 

Türk Kızılay Sapanca temsilciliğine atanan Osman Kahraman, Belediye Başkanı Özcan Özen'i ağırladı 

Kızılay Sapanca başkanına 'hayırlı olsun' ziyareti 

Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen, AKP Sapanca İlçe Başkanı Yunus Gümüşel, Belediye Meclis üyeleri ve ilçe yönetimi Türk Kızılayı Sapanca Temsilciliğine atanan Osman Kahraman’ı makamında ziyaret ettiler. 

Birçok başarılı çalışmalara imza atacağız
Osman Kahraman, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Başkan Özen’e, Başkan Gümüşel’e ve heyete teşekkürlerini iletti. Yerel yönetimlerin çalışmalarını önemsediklerini belirten Kahraman, STK’lar arasındaki iletişimin önemli olduğuna vurgu yaptı. Sapanca Belediyesi ve ilçedeki STK’lar ile ortaklaşa birçok başarılı çalışmalara imza atacaklarına inandığını aktardı.

Gecesini gündüzüne katan görünmeyen kahramanlar
Ziyarete katılan İlçe Başkanı Yunus Gümüşel, Türk Kızılayın birçok kişinin gönül teline dokunduğuna vurgu yaptı ve Covit-19 döneminde Türk Kızılayının görünmeyen kahramanlarına teşekkür etti ve şöyle devam etti: “Covid-19’un başladığı ilk günlerden bu güne yardıma ihtiyaçlı vatandaşlar için gecesini gündüzüne katan görünmeyen kahraman olan Türk Kızılayı çalışanlarının çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum. Sapanca Temsilciliğine atanan Sayın Osman Kahraman’a yeni görevinde başarılar diliyorum” dedi.

İnsanların yaralarına merhem olan, Türk Kızılayı 
Gerçekleşen ziyarette konuşan Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen, Türk Kızılayı'nın başarılarını yakından takip ettiklerini belirterek, bu başarıların artarak devam edeceğini inandıklarını söyledi. Türkiye’nin yanı sıra birçok ülkede Türk Kızılayı’nın faaliyet gösterdiğini ve bundan memnuniyet duyduklarını ifade eden Başkan Özen, “Türk Kızılayı; kan, afet, uluslararası yardım, göç ve mülteci hizmetleri, sosyal hizmetler, sağlık, ilk yardım ve eğitim alanlarında faaliyetleriyle insanların yaralarına merhem olan Türk Kızılayı’na, teşekkürlerimizi iletiyorum. Sapanca Temsilciliğine atanan Sayın Osman Kahraman’a yeni görevinde başarılar diliyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 19 Haziran 2020, 17:44
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER