Kocaali'nin asfaltı neden Karasu'ya verildi?

CHP Karasu İlçe Başkanı Nurhan Aydın, Kocaali'ye dökülmesi gereken asfaltın Karasu'ya döküldüğünü ileri sürerken bunun gerekçesini ise dikkat çeken ifadelerle açıkladı 

Kocaali'nin asfaltı neden Karasu'ya verildi?

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Karasu İlçe Başkanı Nurhan Aydın, son yaptığı açıklamayla dikkatleri kuzey ilçelere çekti. 
CHP'li başkan Aydın, Kocaali'ye dökülmesi gereken asfaltın Karasu'ya döküldüğünü söylerken bunun sebebini "Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar'ın kızının Karasu Belediyesinde işe başlaması" ile açıkladı. 
Karasu'dan Cihan Emre'nin bildirdiği habere göre, CHP'li Nurhan Aydın açıklamaları özetle şu şekilde: 

PARALAR BÜYÜKŞEHİR'E
"Büyükşehir'den Kocaali Belediyesi'ne gelen paraları var. Yaz aylarındaki sel felaketinden dolayı sel hasarı olan yerlerin onarımı için yatırıldı bu paralar... Bu yardım Karasu Belediyesine de geldi. Kurudere Mahallesinde yıkılan köprü ve çöken yollar için para geldi. Bu arkadaşlar bu parayı alıp Büyükşehir'e verdiler. Ve bunun karşılığında Kuzulluk mahallesine asfalt serildi. 

AHMET ACAR NEDEN HEDİYE ETTİ?
Şimdi ki hastane yoluna serilecek asfalt aslında Kocaali Belediyesi'nin... Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar hediye etti bunu, peki neden? Kocaali Belediye Başkanının sevgili kızı Karasu Belediyesi'ne neden işe alındı? Kendisini 2. kat imar müdürlüğündeki odada görebilirsiniz. Peki bunları sormayacak sorgulamayacak mıyız? İşten çıkartılan bunca insan varken, Kocaali Belediye Başkanının kızını almak insanların dikkatini çekmez mi sandınız? 
KARASU GENÇLER İŞSİZ
Ayrıca Adanalı harita mühendisini Karasu belediyesine alıyorsunuz, Karasu'nun gençlerini işten  çıkartıyorsunuz. Karasu'nun harita, jeoloji  mühendisleri  gençleri işsiz. Bunlardan bilginiz var mı?"

Sakarya Yenihaber

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER