Küçücekli kadınlardan Soykan'a teşekkür

Akyazı'ya bağlı Küçücek Mahallesi'nde yaşayan kadınlar, mahalleye yapılan hizmetlerden dolayı Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan'a teşekkür ziyaretinde bulundu

Küçücekli kadınlardan Soykan'a teşekkür
banner24

Son zamanlarda Belediye Başkanı Bilal Soykan’ın hizmette sınır tanımadığı Küçücek Mahallesinde yaşayan kadınlar, Muhtarları Yusuf Şahin ile birlikte Akyazı Belediyesi'ne gelerek Başkan Bilal Soykan’ı makamında ziyaret etti. Kadınlar, Soykan'a doğalgaz ile alt yapı çalışmaları nedeniyle uzun zamandan beri bozuk olan yollarının asfaltlanması konusunda verdiği destek için kendisine teşekkür ettiler.
Ziyarette konuşan Küçücekli kadınlar yolların bozukluğundan dolayı en çok sıkıntıyı ev hanımları olarak kendilerinin çektiğini, iyi havalarda araçların geçişinden sonra yükselen tozdan dolayı evlerinin camlarını dahi açamadıklarını, çamaşırlarını balkonlarına asıp kurutamadıklarını, yağışlı havalarda da çamurdan dolayı yollarında yürüme zorluğu çektiklerini belirterek, çekmekte oldukları bu çileye son veren Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’ye ve size teşekkür ediyoruz dediler. 
Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan’da konuşmasında “ Ziyaretiniz beni son derece mutlu etmiştir. Yaptığınız teşekkürü hem Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Ekrem Yüce adına hem de kendi adıma kabul ediyorum ve bende bu nazik ziyaretiniz ve teşekkürünüz için sizlere teşekkür ediyorum” dedi.
"Biz Belediye Başkanlarının asli görevi sizlere hizmet etmektir. Bizlere inanıp oyları ile destekleyen hemşehrilerimize hizmetin en iyisini verebilmek için gece gündüz demeden çalışıyoruz ve çalışmaya da devam edeceğiz. Amacımız her şeyin en güzeline layık olduklarına inandığımız hemşehrilerimize hizmetlerinde en güzelini yapmak ve İlçemizi parmakla gösterilecek konuma getirmektir" diyen Belediye Başkanı Bilal Soykan, "yaptığınız bu ziyaret bizi daha çok çalışmaya itmiştir. Bizde sizlere layık olabilmek için çok çalışacağımız sözünü sizin huzurunuzda veriyorum" dedi.

Kenan CERTEL

Sakarya Yenihaber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner22

banner21