Meclis Babaoğlu’na yetkiyi verdi

Hendek Belediye Meclisinin Ekim ayı toplantısında, TÜPRAŞ’tan 2000 ton bitüm malzemesi alınabilmesi için Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu’na yetki verildi 

Meclis Babaoğlu’na yetkiyi verdi

Hendek Belediye Meclisinin Ekim ayı toplantısı Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu başkanlığında yapıldı. İ

İller Bankası A.Ş 'den teminat mektubu alımına ve TÜPRAŞ' tan 2000 ton Bitüm Malzeme alımı için, belediye başkanı Turgut Babaoğlu’na yetki verildi.
Ekim ayı olağan meclis toplantısında görüşülen yetki ile ilgili gündem, AK Parti ve MHP oylarıyla Plan ve Bütçe Komisyonuna gönderildi. 
Plan ve Bütçe Komisyonunda görüşülen yetki konusu, oy birliğiyle karara bağlandı. Plan ve Bütçe Komisyonu Üyeleri, Oy Birliğiyle başkan Babaoğlu’na TÜPRAŞ'tan Bitüm Malzeme alımı için yetki verdi.  
CUMHUR İTTİFAKI, ZEKİ CÖMERT PARKI KAFETERYASINA ŞARTLI EVET VERDİ
Zeki Cömert Parkında yapılacak olan sosyal tesis ve kafeteryanın HİMPAŞA 5 (beş) yıl süre ile işletme hakkının verilmesi için Belediye Başkanına ve Belediye Encümenine yetki verilmesi Plan ve Bütçe Komisyonunda görüşüldü.
Cumhur İttifakı Komisyon Üyeleri belediye başkanı Turgut Babaoğlu’na şartlı Evet verdi. Zeki Cömert Parkında yapılacak olan kafeterya ihale edilmeyecek. Cumhur İttifakının şartına göre, Kafeteryayı Belediye işletecek.
Plan ve Bütçe Komisyonu Raporu, 16 Ekim Çarşamba günü yapılacak olan Olağanüstü Meclis Toplantısından oy birliğiyle geçmesi bekleniyor. 
Mehmet KAVİS

Sakarya Yenihaber

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER