Meclis üyeleri çalışmaları inceledi

Belediye Meclis üyeleri, Karapürçek Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından kırsal kesimdeki yürütülen tarla yollarında bakım, iyileştirme ve dolgu serimler çalışmalarını yerinde incelediler.

Meclis üyeleri çalışmaları inceledi

DEVAM EDİYOR
Teketaban, K. Karapürçek, Kanlıcay mahallelerinde devam eden çalışmaları inceleyen meclis üyeleri  Ziyattin Yıldırım ve Mehmet Kastanbolu ; “Halkımızın sorunları ve talepleri doğrultusunda çalışmalarımıza azim ve gayretle devam edeceğiz. Bir ekibimiz Teketaban, K.Karapürçek , Kanlıcay  mahallelerinde çalışmalarını sürdürürken, diğer bir ekibimiz de  Ahmediye, Mecidiye, Cumhuriyet   mahallelerinde çalışmalarına devam ediyor” dediler.

ULAŞIM SORUNU
Çalışmalar hakkında konuşan meclis üyeleri , “Kırsal kesimde yaşayan vatandaşlarımız bize tarla yollarına ulaşım konusunda sorun yaşadıklarını ifade etmişlerdi. Ekiplerimiz gerekli hazırlıkları yaparak zaman kaybetmeden çalışmalara başladı. Amacımız en kısa sürede tarla yollarındaki çalışmaları tamamlayarak tarlasına, bahçesine gitmek isteyen vatandaşlarımızın işini kolaylaştırmak” ifadelerini kullandı.

Sakarya Yenihaber

Güncelleme Tarihi: 05 Eylül 2019, 11:28
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER