MHP Akyazı’dan Ankara turu… 

MHP Akyazı İlçe yönetimi ve belediye meclis üyeleri, TBMM’deki grup toplantısına katıldıktan sonra Grup Başkanvekilleri Muhammed Levent Bülbül ve Erhan Akçay ile görüştü 

MHP Akyazı’dan Ankara turu… 

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Akyazı İlçe Başkanı Ali Dertli; ilçe , Kadın Kolları Başkanı Gözde Keski,  ilçe yöneticileri Mustafa Kaya, Ercan Yıldıztaş, Eyüp Karakurt ve Kadın Kolları Yönetim Kurulu Üyesi Meryem Keskin, Akyazı Belediyesi Meclis üyeleri İksan Özcan, Furkan Çakıroğlu ve Ahmet Çetin Salı günü Ankara’daydı… 
TBMM’de Genel Başkan Devlet Bahçeli’nin katılımıyla gerçekleşen grup toplantısını takip eden Akyazılı MHP’liler, daha sonra MHP Grup Başkanvekili ve Sakarya Milletvekili Muhammed Levent Bülbül’ü ziyaret etti. Aynı toplantıya kısa bir süre sonra çeşitli ziyaretler için yine Ankara’da bulunan Akyazılı Muhtarlarda katıldı.  Akyazılı Muhtarların Milletvekili Bülbül’e aktardıkları sorunların çözümü konusunda MHP Akyazı İlçe Teşkilatı da destek verdi. 
Ziyaret sonrası açıklama yapan MHP Grup Başkan Vekili ve Sakarya Milletvekili Muhammed Levent Bülbül, “hem Akyazı İlçe teşkilatımızı hem de Akyazılı Muhtarlarımızı aynı anda ağırlamaktan büyük bir mutluluk duydum. Hem teşkilatımızın hem de Muhtarlarımızın bana aktardıkları sorunların çözümü konusunda kendilerine yardımcı olacağıma dair kendilerine söz verdim ve bu sözümü yerine getirmek içinde misafirlerimi uğurlar uğurlamaz derhal çalışmalarımı başlatacağım” dedi.   
MHP İlçe Başkanı Ali Dertli de “bugünkü ziyaretimiz tamamen bir nezaket ziyaretiydi. Ancak ziyaretimizde birlikte olduğumuz İlçemiz Muhtarlarının sorunlarını bizde Milletvekilimize aktardık ve bizde o sorunların çözümü için kendilerinden destek talebinde bulunduk” açıklamasında bulundu.
MHP Akyazı yöneticileri, son olarak bir diğer Grup Başkanvekili Erhan Akçay’ı da ziyaret etti. 

Sakarya Yenihaber

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER