Millet Bahçesi'nde geri sayım başladı

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından Karaman’da inşa edilen yeni yaşam alanı için geri sayım başladı. Kafeteryası, çocuk oyun alanları, basketbol sahası, oturma ve piknik alanları, yürüyüş ve koşu parkuru ile bölgeye kazandırılacak proje açılış için gün sayıyor.

Millet Bahçesi'nde geri sayım başladı

SONA GELİNDİ

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından Karaman’da inşa çalışmaları devam eden Millet Bahçesi’nde sona gelindi. 19 bin metrekarelik alan üzerinde hayata geçirilen ve bölgenin yeni buluşma noktası olacak projenin kısa süre içerisinde tamamlanarak hizmete sunulacağı ifade edilirken, bölgenin sosyal yaşantısına yeni bir alternatif sunulacağı dile getirildi.

"HAYIRLI OLSUN"

Karaman Millet Bahçesi’nde gelinen son noktaya ilişkin Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı’ndan şu açıklama yapıldı: “Karaman mahallemizde adeta bir seyir terası özelliği taşıyacak Millet Bahçesi’nde sona geldik. Projemiz kafeteryası, çocuk oyun alanları, basketbol sahası, yürüyüş ve koşu parkuru, ahşap ve piknik üniteleri ile 64 araçlık otoparkı ile bölgenin yeni buluşma noktası olacak. Kısa süre içerisinde tamamlayıp vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız. Hayırlı olsun” denildi.

Güncelleme Tarihi: 05 Temmuz 2020, 13:41
banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Recep KORKMAZ
Recep KORKMAZ - 5 ay Önce

Boş işler peşindesin baskan siz anca park bahce yapin biraz yaninizdaki danişmanlarin kafasi calişsa park bahce yerine lunepark yaparsiniz .sakaryada kazanilan para sakaryada kalir herkez izmite kaciyor .cep doldurmaktan baska icrahatler yapsin artik belediyeler