Minik öğrenciler Gündoğdu'yu ziyaret etti

Ferizli Harikalar Diyarı Kreş ve Gündüz Bakımevinin minik öğrencileri, öğretmenleri eşliğinde, Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu’yu makamında ziyaret etti. Ziyaret karşısında oldukça mutlu olan Başkan Gündoğdu, “Bu düşünceli, becerikli çocuklarımızla geleceğimizi parlak görüyorum” dedi.

Minik öğrenciler Gündoğdu'yu ziyaret etti

Ferizli Harikalar Diyarı Kreş ve Gündüz Bakımevi öğrenci ve öğretmenleri 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu’ya ziyarette bulundu. Neşeli dakikaların yaşandığı ziyarette minik öğrenciler Başkan Gündoğdu’ya, üzerinde Cumhuriyetimizin kurucusu Atatürk ve ailesinin resmi olan karton pano takdim etti. 
Ferizli Harikalar Diyarı Kreş ve Gündüz Bakımevinin faaliyetleriyle ilgili öğretmenlerden bilgi alan ve öğrencilerle yakından ilgilenerek sohbet eden Başkan Gündoğdu, geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın daha iyi yetişmeleri, vatana, millete yararlı bireyler olmaları ve ülkemizi daha ilerilere taşımaları için, eğitimlerini en iyi şekilde almaları ve sosyal sorumluluk bilinci kazanmaları için elimizden gelen tüm gayretleri göstermek zorunda olduğumuzu vurguladı. Bu düşünceli, becerikli çocuklarımızla geleceğimizi çok parlak görüyorum diyerek sözlerini tamamladı. 
Ziyaretin sonunda minik öğrencilere çeşitli hediyeler ve şekerleme ikramında bulunan Başkan Gündoğdu, öğrencilere ve öğretmenlere teşekkür etti.

Sakarya Yenihaber

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER