Muhtarlar, Akyüz ile devam dedi

Bugün gerçekleştirilen Kocaali Muhtarlar Derneği Başkanlık seçiminde başkanı iki oy belirledi. Büyükşehir Bahçem Park’da gerçekleştirilen ve 36 mahalle muhtarının tamamının katıldığı seçimde, iki aday yarıştı. Yapılan seçimlerde 19 oy alan Ertuğrul Akyüz, başkan seçilirken, rakibi Ali Sarıoğlu 17 oy aldı. 

Muhtarlar, Akyüz ile devam dedi

Kocaali Muhtarlar Derneği seçimi, Çarşamba günü Büyükşehir Bahçem Park'da yapıldı. Ertuğrul Akyüz ve Ali Sarıoğlu, başkanlık için yarışırken, 36 mahalle muhtar sandık başına gitti. 
İki oy kazandırdı
Derneğe kayıtlı 36 muhtarın eksiksiz bir şekilde oy kullandığı seçimin galibi, 19 oy alan Kocaali Yayla mahallesi Muhtarı Ertuğrul Akyüz olurken, Kocaali Karapelit Muhtarı Ali Sarıoğlu ise 17 oy aldı. 
Adeta kıl payı bir farkla seçimi kazanan Ertuğrul Akyüz seçim sonrası yaptığı konuşmasında; “Kim kazanırsa kazansın, yeni başkanın yanında duracak ve çalışmalara destek verecekti. Değerli muhtar arkadaşlarımız bu görevi bize layık gördü. Biz de oyunu aldığımız 19 muhtarın değil, tüm muhtar arkadaşlarımızın tercihine layık olmaya çalışacağız ve her zaman yanlarında olacağız. Ali Sarıoğlu ve yönetimine de çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER