Öğrencilerin el emeği sergilendi

Geyve İlçesi Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü tarafından açılan "Yaz Kursları " çerçevesinde Doğançay Mahallesindeki "Giyim Kursu " kurs sonu sergisi açıldı. 

Öğrencilerin el emeği sergilendi

Kurs Öğretmeni Ebru Eryılmaz ve 13 öğrencinin el emeklerinden oluşan yılsonu sergisinin açılış programına; İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Doğan, İlçe HEM (Halk Eğitimi Merkezi) Müdürü Mustafa Doğan ve Müdür Yardımcısı Gürol Can, Doğançay Mahallesi Muhtar Vekili Sezai Keçeci, Geyve HEM Usta Öğreticileri, kursiyerlerin aileleri ve vatandaşlar katıldı.
İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Doğan açılış konuşmasında, HEM kurslarının yeri ve önemini hatırlattı, destek olan vatandaşlarımıza ve yöneticilere teşekkür etti. Açılışa katılan protokol üyeleri kursiyerlerin başarı belgelerini dağıttı. İlçe Milli Eğitim Müdürü, İlçe HEM Müdürü, Mahalle Muhtar Vekili birlikte açılış kurdelesini kesti.

Kurs Öğretmeni Ebru Eryılmaz, sergiyi gezen konuklarına yapılan işler hakkında bilgiler verdi. Eryılmaz, "Bu yıl açılan yaz kursumuza katılan öğrencilerin tamamı lise öğrencilerinden oluşuyor. Yaşlarının küçük olmasına rağmen gösterdikleri performansları ve öğrenme azimleri beni çok mutlu etti. Çalışmalarının sonunda da böyle güzel işler meydana geldi. Kendilerine teşekkür ederim" dedi. Sergide konuklara pilav-tatlı-ayran ikram edildi.

Namık CİHAN

Sakarya Yenihaber

Güncelleme Tarihi: 05 Eylül 2019, 11:34
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER