Öğretmenler Günü kutlamalarına konserli son

Ferizli'de hafta boyunca süren Öğretmenler Günü etkinlikleri konserle sona erdi

Öğretmenler Günü kutlamalarına konserli son

Ferizli İlçe Milli eğitim Müdürlüğünün düzenlemiş olduğu 24 Kasım Öğretmenler Günü etkinlikleri sona erdi. Hafta boyunca süren etkinlikler dünkü konserle son buldu. Ferizli İsmet Aktekin Anadolu Lisesi spor salonunda düzenlenen etkinlik saat 16.00’da başladı.
Programa İlçe Milli Eğitim Müdürü Soner Yılmaz, Ferizli Belediye Başkan Yardımcısı Zafer Kotan, siyasi parti ve STK temsilcileri, emekli ve çalışan öğretmenler, öğrenciler ve yakınları katıldı. Tören saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşımızın okunmasına müteakip günün anlam ve önemini belirten konuşmayla başladı.
Öğrenciler öğretmenlerle ilgili birbirinden güzel seçilmiş şiirler okudular. Şehit öğretmenler kısa film gösterimiyle yad edildiler. 
Harikalar Diyarı Kreş ve Anaokulu minik öğrencilerinin “Benim Öğretmenim” şiirini seslendirmeleri salondan büyük alkış aldı. Oratoryo gösterileri ve müzik korosu muhteşem bir ahenk ve düzen içerisinde öğrenciler ve öğretmenler tarafından icra edildi. İzleyiciler takdirlerini yüksek alkış şakırtılarıyla yorumcular duyurdular. Değişik dallarda yarışmalara katılan öğrencilere ödüller verildi. Böylece Ferizli’deki 24 Kasım Öğretmenler Günü son buldu.  MUSTAFA ÜSTÜBİ


 

Sakarya Yenihaber

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER