Okul aile birliği Tenha ile devam dedi

Ferizli Fikret İsmet Aktekin Anadolu Lisesi Okul Aile Birliği Genel Kurulu'nda mevcut başkan Mustafa Tenha yeniden başkanlığa seçildi

Okul aile birliği Tenha ile devam dedi

Ferizli Fikret İsmet Aktekin Anadolu Lisesi Okul Aile Birliği Genel Kurul ve Veli toplantısı yapıldı. Toplantı Pazar günün sabah saat 11.00de okulun spor salonunda yoğun bir katılımla gerçekleştirildi.
Teşekkül eden divan kurulu üyeleri okul müdürlüğüne vekaleten eden Murat Özkarayanık ve öğretmenlerden oluştu.

Saygı duruşu ve istiklal marşımızın okunmasıyla başlayan toplantının açılış konuşmasını okul aile birliği başkanı Mustafa Tenha yaptı ve katılımlarından, ilgi alakalarından dolayı velilere teşekkür etti. Tenha,“Çocuklarımızın yarınlara en iyi şekilde hazırlanmalarını sağlamak için; veli okul işbirliğini en verimli seviyeye ulaştırmak, bizim en önemli amacımızdır. Bu amaca ulaşmada en önemli katkıyı sağlayabileceğimiz kurulda okul aile birliğidir. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın, her şeyden önce vatanını, bayrağını, milletini seven, çalışkan, üretken, müteşebbis olan, yenilikleri fırsata dönüştürebilen, yapıcı, bilgi ile aklı birleştiren, sorumluluk bilinci ile hareket eden, herkesin güvenini kazanabilecek ahlaki donanıma sahip bir kimse olmaları için; elimizden gelen gayret ve fedakârlığı göstermekteyiz. Siz değerli velilerimizin de bu noktada gayretlerini sergilediğini düşünmekteyiz.” diyerek konuşmasını sürdürdü.
Daha sonra yapılan okul aile birliği seçiminde Mustafa Tenha ve yönetimi yeniden seçildi.
Yeniden seçilen yönetim şu isimlerden oluştu: Okul Alile Birliği yönetimi; Başkan Mustafa Tenha, Yardımcı Yılmaz Kısa, muhasip Yakup Kotaman, sekreter Muharrem Solak.
Yapılan seçimin ardından veliler, çocuklarının durumları hakkında öğretmenlerinden bilgi edindiler.
Velilerde istek ve arzularını okul yönetimine ve öğretmenlere ilettiler.
Toplantı sonunda okul yönetimi ve öğretmenler velilerin yoğun ilgisinden çok memnun kaldıklarını dile getirdiler.

Sakarya Yenihaber

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER