Otobüs saatleri işimizden edecek

Hendekli vatandaşlar, Adapazarı ile ilçeleri arasında çalışan özel halk otobüslerinin sefer saatlerinin sabitlenmesini istiyor. Vaatandaşlar, değişen saatler nedeniyle işyerleriyle sorun yaşadıklarını ifade etti. 

Otobüs saatleri işimizden edecek

Adapazarı - Hendek arasında çalışan özel kalk otobüslerini kullanan vatandaşlar son günlerde kalkış saatlerinin devamlı değişmesi nedeniyle saatlerin sabitlenmesini istiyor.
İşimizden olacağız
Pandemi nedeniyle ayakta yolcu almanın yasak olduğu özel halk otobüslerinde son zamanlarda kalkış saatlerinin devamlı değiştiğinden şikâyet eden yolcular, "iş yerlerimize geç kalıyoruz, bazıları dolup erken kalkıyor, bazıları geç doluyor. Kalkış saatlerine bir çare bulunsun. Bu gidişle işimizden olacağız" diyerek çağrıda bulundular.
Onlar da zor durumda
Otobüs İşletmecilerinin de kendilerine göre haklı olduğunu ifade eden Vatandaşlar, "Pandemi nedeniyle onlar da zor durumdalar farkındayız fakat kalkış saatleri sabitlensin. Bizler de işimize gücümüze rahat yetişelim" diyerek saat düzenlemeleri konusunda yetkililere seslendiler.
Personellere tolerans
Hendek’te bazı kurumların, otobüs saatlerinin değişkenliği nedeniyle personeline işe gidiş ve gelişlerinde meydana gelen geç kalmalardan kaynaklı personellerine tolerans tanıdığı fakat işlerinin aksaması nedeniyle onların da zorlandığı öğrenildi. Mehmet KAVİS

Sakarya Yenihaber

banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hendekli
Hendekli - 3 hafta Önce

Son araç adadan dokuz olmayı iki sefer taksi ile döndüm