Pamukova CHP kuruluşu kutladı

Cumhuriyet Halk Partisinin 96'ıncı Kuruluş yıl dönümü sebebiyle Pamukova İlçe Örgütü Atatürk Anıtına çelenk sunup, basın açıklaması yaptı..

Pamukova CHP kuruluşu kutladı

MEYDANDA KUTLAMA
Cumhuriyet Halk Partisi’nin (CHP) Kuruluşunun 96’ıncı yıl dönümünü Pamukova Demokrasi Meydanında düzenlenen programla kutladı. Pamukova Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Ali Teke, yönetim kurulu üyeleri ve partililerin katıldığı kutlama programı, Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından Atatürk Anıtına Çelenk sunuldu. Çelengi İlçe Başkanı Ali Teke ve yönetim kurulu üyeleri birlikte bıraktılar.
BAŞKAN TEKE
Pamukova Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı yaptığı basın açıklamasında, Cumhuriyet Halk Partisinin kurulduğu günden bu güne, çağdaş Türkiye Cumhuriyetinin temelleri olan devrimlerin ve Cumhuriyetin koruyucu teminatı olduğunu ifade etti. Teke, “Laik ve demokratik Cumhuriyetin kurucu partisi, Anadolu aydınlanma devriminin sönmeyecek meşalesi, kurucu ve ebedi lider Mustafa Kemal Atatürk'ün " Benim iki büyük eserim vardır; Biri Cumhuriyet Halk Partisi, diğeri Türkiye Cumhuriyetidir " diyerek önemini vurguladığı partimizin 96'ıncı yıl dönümü kutlu olsun “ dedi. Abdullah Özden
 

Sakarya Yenihaber

Güncelleme Tarihi: 10 Eylül 2019, 11:41
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER