Pamukova'daki o projeler mecliste kabul edildi

Pamukova Hükümet Konağı arkasındaki araziye; sosyal gelişim merkezi, kapalı spor salonu, sanat ve mesleki eğitim kursu (SAMEK) yapılmasına dair proje, Sakarya Büyükşehir Belediye meclisinde yapılan oylamada kabul edildi.

Pamukova'daki o projeler mecliste kabul edildi

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Şubat Meclis Toplantısı, Büyükşehir Belediyesi Meclis Salonu’nda gerçekleştirildi. Gündem dışı konuşmaların ardından 4 ilave gündem maddesi ile toplam 48 gündemin görüşüldüğü toplantıda Başkan Ekrem Yüce, Ocak ayı içerisinde gerçekleştirilen çalışmalara ilişkin değerlendirmelerde bulunurken, gündem maddeleri arasında yer alan önemli konulara da değindi. Başkan Ekrem Yüce, AK Parti’ye geçen Pamukova Belediye Başkanı Güven Övün’e başarılar dilerken; İdlib’de şehit düşen 5 asker için de baş sağlığı temennisinde bulundu.

Mecliste görüşülen konulardan biri de Pamukova'da yapılaması gündemde olan projeler oldu. Mülkiyeti Pamukova Belediyesi’nde iken Pamukova Belediye meclisinde alınan kararla Büyükşehir Belediyesi'ne devredilen Pamukova Hükümet Konağı arkasındaki araziye sosyal gelişim merkezi, kapalı spor salonu ve SAMEK yapılması mecliste karara bağlandı. Hakan YAPRAK

banner3
YORUM EKLE