Sakarya’daki Ocak Başkanları Akyazı’da toplandı 

Sakarya Ülkü Ocakları Başkanı Soyhan Sofuoğlu’nun ilçe Ocak Başkanlarıyla gerçekleştirdiği toplantıya bu kez Akyazı Ülkü Ocağı ev sahipliği yaptı 

Sakarya’daki Ocak Başkanları Akyazı’da toplandı 

Sakarya'daki İlçe Ülkü Ocakları Başkanları, Sakarya Ülkü Ocakları İl Başkanı Soyhan Sofuoğlu’nun başkanlığında toplandılar. Toplantıya Akyazı Ülkü Ocakları ev sahipliği yaptı. Toplantıda Ocak başkanları yaptıkları çalışmalarla ilgili bilgiler aktardılar ve görüş alışverişinde bulundular. 
Sakarya Ülkü Ocakları Başkanı Soyhan Sofuoğlu "sık sık yapmakta olduğumuz bu tür toplantıların yararlı toplantılar olduğunu görüyor ve biliyoruz. Toplantılarımızda Ocak Başkanlarımız bir önceki toplantıdan bir sonraki toplantıya kadar geçen zaman içerisinde yaptıkları faaliyetlerini anlatıyorlar. Çalışmaların genel bir değerlendirmesini yapıyoruz" dedi.
Ocak Başkanlarının istişare toplantısının ardından eski ve yeni Ocak Başkanları, MHP’de İlçe Başkanlığı yapmış, yönetiminde bulunmuş ülkücü harekete katkı vermiş eski dava arkadaşları, Belediye Meclis Üyeleri ile Orta Öğrenim ve Üniversite Öğrencilerinin de katıldığı bir sohbet toplantısı daha yapıldı. 
Sohbet toplantısında ilk konuşmayı Ülkü Ocakları Akyazı İlçe Başkanı Murat Yıldırım yaptı. Yıldırım hem Ocak başkanları toplantısına hem de sohbet toplantısına ev sahipliği yapmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi ve katılanlara teşekkür etti. 
Ülkü Ocakları Sakarya İl Başkanı Soyhan Sofuoğlu konuşmasında şunları söyledi: “Davaya hizmet etmiş herkese teşekkür ediyorum. Sohbet toplantımıza katılan siz değerli öğrenci kardeşlerimi de teşekkür ediyorum. Ülkemizin sizin gibi vatanını, milletini ve bayrağını seven gençlere ihtiyacı var. Eğitiminizi tamamladıktan sonra bu ilkeniz doğrultusunda bu güzel yurdumuzun kalkınması, ileri seviyelere taşınması, huzuru, güveni için şu anda bizim yaptığımız görevleri sizler üstlenecek ve bayrağımızı ilelebet dalgalandıracaksınız. Bundan adım kadar eminim."

Sakarya Yenihaber

Güncelleme Tarihi: 18 Aralık 2019, 12:36
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER