Sapanca'da çalışmalar hızlandırıldı

Sapanca Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, sıcak havalarla birlikte ilçe genelinde bulunan tüm parklar, yürüyüş yolları, köprüler ve piknik alanlarında çalışmalarını hızlandırdı.

Sapanca'da çalışmalar hızlandırıldı

Çalışmalar hızlandı
Sıcak ayların yaklaşmasıyla birlikte Sapanca Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğünde çalışmalarını hızlandırdı. Müdürlük ekipleri tarafından ilçe genelindeki tüm parklarda, yürüyüş yolları ve piknik alanlarında çim biçme, budama ve yıkama çalışmaları yoğun bir şekilde gerçekleştiriliyor. 

Vektörle mücadelemizi sürdürüyoruz
Konu ile ilgili açıklama yapan Sapanca Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürü Kazım Şirin, “İlçemizde vatandaşların rahat bir yaz sezonu geçirmesi için vektörel mücadelemizi sürdürüyoruz. İlaçlama ekiplerimiz çok yönlü olarak çalışarak sinek ürememesi için sorunlu alanlarda ilaçlama yapıyorlar. Vatandaşların en büyük sosyal faaliyet alanlarından olan parkları daha kullanılabilir hale getirmek için çalışan ekiplerimiz, yeşil alanların bakıma alınmasının yanı sıra yol kenarlarındaki çalışmalarda devam ediyor. Bu bağlamda park ve bahçelerde yapılan çalışmalarımız yaz boyunca devam edecektir” dedi.

Sapanca’ya yakışan çehre için 
Kademeli olarak geçilen normalleşme süreci ile Sapanca’nın, turizm açısından eski hareketliliğini almaya başladığını aktaran Müdür Şirin “Bu dönemde özellikle yerli turistlerin ziyaret ettiği Sapanca’mıza yakışan çehre için tüm gayretimizle çalışıyoruz” şeklinde konuştu.

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER