Sapanca'da yeni yollar açılıyor

Sapanca Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından program dâhilinde ihtiyaç duyulan bölgelere yol düzenleme çalışmaları devam ediyor.

Sapanca'da yeni yollar açılıyor

Akçay ve Yanık’a bin metrelik yol düzenlemesi
Yol düzenleme çalışmaları kapsamında Akçay Mahallesi eski dört yol mevkiinde ve Yanık Mahallesi Turizm Lisesi arkasındaki 1000 metrelik alanda yol düzenleme ve genişletme çalışmaları devam ediyor. Fen İşleri Müdürlüğünün, yaptığı çalışma programı ile Sapanca’da deforme olan tüm cadde ve sokakların yenileneceği, yolların hem yayaların hem de araç sürücülerinin rahat edebilecekleri bir hale getirilebileceği belirtildi. 

"Vatandaşlarımızın memnuniyeti her zaman önceliğimizdir"
Sapanca genelinde teknik çalışmalar doğrultusunda halkın rahatını ve ilçeye yakışan görünümün kazanılması için ekiplerin aralıksız çalışmalarına devam ettiklerini belirten Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen, “Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekiplerimizin, özverili çalışmaları ile ilçe genelinde yol yapım ve düzenleme işlemlerine ara vermeden devam ediyoruz. Tespit ettiğimiz bölgelerde çalışmalarımız ve ilçeye yakışan çehreyi kazanmak adına devam edecektir. Vatandaşlarımızın memnuniyeti her zaman önceliğimizdir” açıklamasında bulundu.

Sakarya Yenihaber

Güncelleme Tarihi: 14 Ocak 2020, 12:40
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER