Sarı, sezonu değerlendirdi

Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, turizm sezonunu değerlendirdi. Sahilde cankurtaran ekipleri ile bir araya gelen Başkan Sarı, “Bizim için önemli olan, halkımızın ve tatilcilerimizin güvenli, huzurlu ve sağlıklı tatil yapmalarıdır” dedi.

Sarı, sezonu değerlendirdi

BAŞARILI ÇALIŞMA
Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı Cankurtaran ekipleri ile görüşerek sezonun değerlendirmesini yapan Başkan Sarı; “Sahil bölgemizde sezon boyunca incelemelerde bulunduk. Geçtiğimiz haftalarda tüm sahilimizi ATV ile denetleyerek işletmecilerimize gerekli uyarıları yaptık ve bu konudaki hassasiyetimizi belirttik. Bu hafta yaptığımız incelemeler sonucunda Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı Cankurtaran ekiplerimizle sezonu değerlendirdik. Cankurtaran ekiplerimizin ilçemiz Karasu ve çevre ilçelerde kapsamlı ve başarılı bir çalışmaya ekipçe imza attıkları düşüncesindeyim” şeklinde konuştu.
ZOR BİR GÖREV
Sarı, “Bugün, cankurtaran ekiplerimizin yaptıkları çalışmaları yerinde görmek, yaşadıklarını az da olsa hissetmek adına denize girerek incelemelerde bulunduk. Tehlikeli ve bir o kadar gurur verici bu görevi üstlenen arkadaşlarımızın ne kadar zor bir görevi üstlendiklerine şahit olduk. Her yıl yaptıkları çalışmanın üzerine yeni ekipmanlar ekleyerek başarılı işler çıkartıyorlar. Turizm sezonunun sonuna yaklaşırken kendilerine teşekkür etmek adına bir araya geldik. Başta Sayın Büyükşehir Belediye Başkanımız Ekrem Yüce ve tüm cankurtaran ekibine teşekkürlerimi sunarım” ifadelerine yer verdi.
GÜVENLİ VE HUZURLU
“Tek amacımız ilçemizde yaşayan ve tatil için gelen vatandaşlarımızın huzur içinde yaşamaları ve tatillerini yapmalarıdır” diyen Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı; “Bu yıl yerel seçimlerin ardından hemen yaz sezonuna girdik. İmkânlarımız doğrultusundaki en iyi şartlarımızı sunarak turizm sezonumuzu tamamlamaya çalıştık. Önümüzdeki dönemlerde daha ciddi, daha disiplinli, belirli kurallar çerçevesinde, halkımızın turizm sezonunu güvenli ve huzurlu geçirmesi amacıyla önemli çalışmaların hayata geçirileceğini özellikle belirtiyorum” dedi.

Sakarya Yenihaber

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER