Sarı, zabıtaları unutmadı

Karasu Belediye Başkanı ishak Sarı, Zabıta Teşkilatının kuruluş yıldönümü nedeniyle , belediyenin Zabıta Müdürlüğünü ziyaret etti, başarılar diledi.

Sarı, zabıtaları unutmadı

Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, 1-7 Eylül tarihleri arasında kutlanan Zabıta Teşkilatı’nın 193’üncü kuruluş yıl dönümü dolayısıyla, Zabıta Müdürü Talat Kaptan ve Zabıta personelini ziyaret etti.

Gerçekleştirdiği ziyarette Zabıta Teşkilatının, toplumsal ve sosyal yaşantımızdaki önemine değinen Belediye Başkanı İshak Sarı; “Öncelikle bu önemli birimde vazife gören bütün çalışma arkadaşlarımıza sağlık ve mutluluk içerisinde görev yapmalarını diliyorum. Zabıta, toplumun huzur ve asayişini temin eden, şehirlerin gelişimine katkısı olan en önemli birimlerimizden biridir.

Karasu Belediyesi Zabıta Müdürlüğümüzün, yaptığı titiz çalışmalarla ilçemize güzel hizmetler verdiği kanaatindeyim. Ben, bu anlamda emeği geçen Zabıta Müdürlüğümüzün bütün çalışanlarına teşekkür ediyorum. Halkın sağlığını ve huzurunu tehdit eden tüm unsurlarla mücadele eden mesai arkadaşlarım başta olmak üzere zabıta teşkilatın tüm bireylerinin 193. kuruluş yıl dönümünü ve haftasını kutluyorum” diye konuştu. Haber Merkezi
 

Sakarya Yenihaber

Güncelleme Tarihi: 06 Eylül 2019, 14:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner22

banner21