Şiar Kılıç'ın ölümünde o doktor konuştu!

Kocaali ilçesinde geçtiğimiz Nisan ayında 9 yaşındaki Şiar Kılıç, yangın çıkan evde mahsur kalmış ve hayatını kaybetmişti. Müge Anlı Atv canlı yayınında Şiar Kılıç'ın ölümüyle ilgili şoke eden bilgiyi aktardı.

Şiar Kılıç'ın ölümünde o doktor konuştu!

Kocaali ilçesinde geçtiğimiz Nisan ayında 9 yaşındaki Şiar Kılıç, yangın çıkan evde mahsur kalmış ve hayatını kaybetmişti. 9 yaşındaki oğlu Şiar Kılıç'ın babası oğlunun şüpheli ölümünün netlik kazanması için araştırmacı gazeteci Müge Anlı ve ekibinden yardım istedi. Müge Anlı ile Tatlı Sert programına başvuran Samet Kılıç oğlunun sırlarla dolu ölümünü canlı yayında anlattı.

GÜLÜZAR AMANET'TEN ŞÜPHE UYANDIRAN SÖZLER

"Üç çocuğumun nasıl öleceğini rüyamda gördüm!" diyen anne Gülüzar Amanet'in çelişkili sözleri akıllarda soru işareti bıraktı. "Şiar 13 yaşına gelmeden ölecek" diyen kadının yaşanacaklarını önceden rüyalarında görüyorum sözleri şaşkınlık yarattı. Canlı yayına telefonla bağlanan ve isimlerinin gizli tutulmasını isteyen izleyiciler küçük çocuğunun gizemli ölümünden anne ve üvey baba Hami Kıcı'yı sorumlu tuttu. İddialar "9 yaşındaki çocuğun ölümüne yangın süsü mü verildi?" sorusunu düşündürdü. Sık sık ev değiştirdiği ortaya çıkan Gülizar Emanet'in komşuları, Müge Anlı programında tanık oldukları olayları anlattı. Pek çok görgü tanığı Gülizar Emanet'in çocuklarını dilendirdiğini, şiddet uyguladığını iddia etti.

YANGINDAN 2 SAAT ÖNCE 'OĞLUM ÖLDÜ' DEDİ

Müge Anlı Şiar Kılıç'ın ölümünden 2 gün önce hastaneye giden Hami ve Gülüzar hakkında şoke eden gelişmeyi açıkladı. Hastanede görev yapan bir doktor, yangından 2 gün önce Hami - Gülüzar çiftinin hastaneye geldiğini ve Hami'nin ağladığını ileri sürdü. Hami'yi ağlarken gören doktorun, 'Bir yakınınızı mı kaybettiniz?' sorusu üzerine Gülüzar Amanet, 'İki saat önce 9 yaşındaki oğlumuzu kaybettik. Normalde ortalığı yıkmam lazımdı." dedi.

GÜLÜZAR'IN GİZLEDİĞİ BİR ŞEY Mİ VAR?

Hami'nin Müge Anlı canlı yayınında, 'Çocuklarımı geri almak için Gülüzar'dan ayrılmak istiyorum ama Gülüzar beni suçlar diye ayrılamıyorum, arada kalıyorum' sözleri ise akıllara Gülüzar'ın, Hami'yi, Şiar'ın ölümüyle ilgili bir gerçekle tehdit ettiğini getirdi.

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER