Sosyal Denge sözleşmesi imzalandı

Hendek Belediyesi ile Türk Yerel Hizmet Sen arasında imzalanan Sosyal Denge sözleşmesi töreninde konuşan Hendek Belediye Başkanı  Turgut Babaoğlu, “Çalışanlarınızı mutlu edip, motivasyonlarını yüksek olsun istiyoruz” dedi.

Sosyal Denge sözleşmesi imzalandı

İMZA TÖRENİ 
Hendek Belediyesi ile Türkiye Kamu- Sen’e bağlı Türk Yerel Hizmet -Sen arasında memur ve sözleşmeli personele yönelik sosyal denge tazminatı imza töreni düzenlendi. Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu’nun makamında gerçekleşen imza törenine Türk Yerel Hizmet- Sen Genel Başkan Yardımcısı Hasan Hüseyin Uygun, Eskişehir Şube Başkan Yardımcısı Cavit Yıldırım, Eskişehir Sendika Başkanı Selami Küçükoğul, Sendika Sakarya Temsilcisi Aziz Gül, Belediye Başkan Yardımcısı Fatih Öztürk, Sendika işyeri temsilcileri Kenan Karapınar ve Ömer Salih Altun katıldı. 

SOSYAL DENGE 
Türk Yerel Hizmet - Sen Genel Başkan Yardımcısı Hasan Hüseyin Uygun, çalışanlarına verdiği değerden dolayı Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu’na teşekkür ederek, hayırlı olsun dileklerinde bulundu. Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu da çalışanların sosyal denge tazminatı sözleşmesinin yenilendiğini belirterek;“ Çalışanlarımızı mutlu edip motivasyonlarını daha da artırmasını ümit ederek, elimizden geldiği kadar destek vermeye çalışıyoruz. Çalışanlarımıza hayırlı olmasını diliyorum” dedi. 

Abdullah ÖZDEN

Sakarya Yenihaber

Güncelleme Tarihi: 16 Eylül 2019, 10:55
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER