SOYKAN YANAN FABRİKAYI GEZDİ

Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan’dan yangından zarar gören fabrikaya ziyaret ederek. Fabrikanın yeniden kurulması için lojistik destek vereceğini ifade etti.

SOYKAN YANAN FABRİKAYI GEZDİ

Akyazı’ya bağlı Pazarköy Mahallesi ile M.Yeniköy Mahallesi arasında kurulu bulunan Atmaca Polisaj Alüminyum fabrikasında yangın çıkmış ve çıkan yangın fabrikayı kullanılamaz hale getirmişti. Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan beraberinde AKP İlçe Başkanı Mesut Ekrem olduğu halde o fabrikaya bir ziyaret gerçekleştirdi ve fabrika sahipleri Fatih Atmaca ve Tuncay Ulucan’a geçmiş olsun dileklerini iletti.
LOJİSTİK DESTEK
Fabrikanın çıkan yangın nedeniyle kullanılamaz hale geldiğini görmekten büyük üzüntü duyduğunu belirten Belediye Başkanı Bilal Soykan, inşallah en kısa zamanda fabrika tekrar faaliyete geçer temennisinde bulundu ve Belediye olarak da her türlü lojistik destek vermeye de hazır olduklarını söyledi.
ESKİ HALİNE
Fabrika sahipleri de yangın nedeniyle büyük zarara uğradıklarını belirtirken, “Tek sevincimiz can kaybının yaşanmamış olmasıdır. Temennimiz fabrikamızı tekrar eski haline getirip faaliyetimizi sürdürmektir. İnşallah kısa zamanda bu başarırız” dediler ve Belediye Başkanı Bilal Soykan ile Mesut Ekrem’in yaptıkları ziyaretten memnuniyet duyduklarını ifade ettiler.  

Sakarya Yenihaber

Güncelleme Tarihi: 05 Ağustos 2019, 16:05
banner3
YORUM EKLE