Taraklı ilçesinin tabelası değişti

 Karayolları Genel Müdürlüğü ekiplerince Sakarya’nın Taraklı ilçesinin tabelası rakım ve nüfus yazısı kaldırılarak yeni düzenlemeye göre hazırlandı.

Taraklı ilçesinin tabelası değişti


Karayolları Genel Müdürlüğü il ve ilçe tabelalarında yeni bir düzenleme yaptı. Karayolları Genel Müdürlüğü, ekonomik olarak masrafa yol açtığı gerekçesiyle 81 il ve 911 ilçenin giriş ve çıkışlarında yer alan tabelalardan nüfus ve rakım bilgilerini kaldırdı. Her yıl nüfusun ve bazı bölgelerde rakımın değişmesinin ardından her il ile ilçenin giriş ve çıkışlarında bulunan bilgilendirme tabelalarında değişikliğe gidildi. Her yıl yapılan değişikliklerde ortaya çıkan ekonomik masrafın önüne geçilmek için düzenlenen uygulamada tabelalardan nüfus ve rakım bilgileri kaldırıldı. Tabelalarda sadece il ve ilçelerin isimleri yer aldı. Sakarya’nın Taraklı ilçesinde tabelanın, Karayolları ekipleri tarafından yeni düzenlemeye göre hazırlandığı görüldü.

İhlas Haber Ajansı

banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Çeşme Meydanı Esnafı
Çeşme Meydanı Esnafı - 1 ay Önce

BİR SONRAKİ İHALE YAZI YUKARDA OLDU OLMADI ORTAYA ALALIM... SONRA BU DA OLMADI TABELALAR ÇOK BÜYÜK KALDI SADECE İL İSMİ KALACAK ŞEKİLDE İHALE EDELİM.... YOK BU DA OLMADI DİJİTAL TABELE YAPALIM HEM İSTEDİĞİMİZİ YAZARIZ... AAA ÜSTELİK REKLAM PARASIDA GELİR... ALLAHINI SEVERSENİZ NEYİN MALİYETİ?? İL İSMİ İLE RAKIM DEĞİŞMEDİĞİNE GÖRE BİR KAÇ YILDA BİR DEĞİŞECEK NUFÜS RAKAMINDAKİ SONDAN BİRKAÇ HARFMİ MALİYET!!! TABİ O BİR KAÇ HARFİN MALİYETİ NE ACABA ONA DA BAKMAK LAZIM!!!