Ucube, nihayet yıkılıyor

Karasu girişinde yıllardır adeta ucube gibi duran demiryolu ayağının yıkımına başlandı. İlçe girişinde araçlar için tehlike oluşturan beton yığını, demiryolunun bir türlü tamamlanmaması nedeniyle sürücüler tarafından tepki çekiyordu.

Ucube, nihayet yıkılıyor

sakaryayenihaber.com -  Nevtan ANGÜN

Karasu-Adapazarı yolu ile İstiklal Caddesi’nin birleştiği noktada bulunan demiryolu ayağına ait beton yığını, iş makinaları eşliğinde yıkılmaya başladı. Uzun yıllardır bir ucube gibi ilçe girişinde duran ve araçların dönüşleri sırasında tehlike oluşturan beton yığını, demiryolunun tamamlanmaması nedeniyle yarım kalmış, ne sonuca ulaştırılmış ne de yıkılmıştı.

Adapazarı istikametinden gelen ve Karasu’ya giriş yapan araçlar için tehlike arz eden beton ayak, çeşitli kazalarında oluşmasına neden olmuştu. Karasu’da “ucube” diye gösterilen beton ayak, kepçeler yardımıyla Pazartesi günü mahkeme kararıyla yıkılmaya başladı.

banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Akcapakca
Akcapakca - 4 ay Önce

Hasan Ali’yi çağırsaydınız vatandaşın parası nasıl çarçur edilir yanında poz verseydi Sakarya’yı uçaracaktı bu proje bunun gibi ne yalan projeleriniz var...