Yaşlı babasına ulaşamayınca... Ekipler harekete geçti!

Sakarya'nın Erenler ilçesinde yaşayan 86 yaşındaki babasına telefondan ulaşamayarak merak eden Saim Sezer, durumu Erenler Belediyesi yetkililerine bildirdi. Erenler Belediyesi Sosyal İşler Müdürlüğü'ne bağlı ekiplerce belirtilen adrese gidilerek oğul ve baba telefondan görüştürüldü.

Yaşlı babasına ulaşamayınca... Ekipler harekete geçti!

İstanbul'un Pendik ilçesinde yaşayan Sakaryalı Saim Sezer Erenler ilçesinde oturan 86 yaşındaki babasına bir süre boyunca ulaşmaya çalıştı. Babasına ulaşamayan Sezer  tedirginlik yaşayarak durumu Erenler Belediyesi yetkililerine bildirdi. 

Konudan haberdar olan Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç'ın talimatı ile baba Mustafa Sezer'in oturduğu Değirmendere Mahallesi'ne Sosyal İşler Müdürlüğü'ne bağlı ekipler gönderildi.

86 yaşındaki Sezer’in evine giden ekipler ilk olarak sağlık ve sıhhatinin iyi olup olmadığını kontrol etti.  

86 yaşındaki Mustafa Sezer'in telefonunun şarjının bittiğinin anlaşılması üzerine, Saim Sezer ile babası telefondan aranarak görüştürüldü. 

Saim Sezer kendisini babasıyla görüştüren Erenler Belediye Başkanı ve ekibine teşekkürlerini iletti. Ayrıca Mustafa Sezer'in tüm ihtiyaçlarıda sorularak giderildi.


banner3
YORUM EKLE