'15 TEMMUZ DESTANDIR'

Karasu’da, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik günü kapsamında, 15 Temmuz Şehitlerimiz ve tüm şehitler anısına Pazartesi günü öğle namazı öncesinde mevlid programı düzenlendi.

'15 TEMMUZ DESTANDIR'

Gündüz gerçekleşen mevlid programının ardından akşam saat 21:00’da Başbuğ Alparslan Türkeş Parkında Karasu Kaymakamlığı ve Karasu Belediyesi tarafından ortaklaşa yürütülen 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik günü anma programı yoğun katılımla gerçekleşti
Programa, Karasu Kaymakamı Aziz Mercan, Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Fatih Ersoy, Siyasi Parti Temsilcileri, Daire Amirleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.
GÜVEN İÇİNDE
Belediye Başkanı İshak Sarı; “Milletimiz, vatanı korumak için canından vazgeçmeyi her zaman göze almıştır. Çanakkale de, Dumlupınar da Sakarya da yedi düvele meydan okuyan ruhun, aynı heyecanla ve aynı kararlılıkla, meydanlara inerek, nasıl bir vatan sevgisiyle dolu olduğunu bir kez daha göstermiştir. 15 Temmuz bir destandır” dedi.  “Bu memleketin bekası için her gün bedenler bayraklaşıyor” diyerek sözlerine başlayan Kaymakam Aziz Mercan; “Başta FETÖ olmak üzere bütün terör örgütleriyle sonuna kadar mücadele edeceğimize hiç kimsenin kuşkusu olmasın. Eğer ki darbe olsaydı, Türkiye çok karanlık bir ortam içerisinde olacaktı. Allah, gerçekten bizi korudu. Bunlar son olsun. Milletçe huzur ve güven içerisinde yaşayalım” dedi.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner7

banner6