30 YIL SONRA ARİFİYE'DE BULUŞTULAR

Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesi 1989 Mezunları 30 yıl sonra Arifiye’de buluştu. Veterinerleri, odanın eski başkanı Mustafa Yıldız ağırladı

30 YIL SONRA ARİFİYE'DE BULUŞTULAR

Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesinden 1989 yılının 5-A sınıfından mezun olan veteriner hekimler 30 yıl sonra Arifiye’de bir araya geldiler. Veterinerler Odası eski başkanı Mustafa Yıldız’ın ev sahipliğinde gerçekleşen mezunlar toplantısına; Tarım ve Orman Bakanlığı, Et Balık Kurumu gibi önemli kuruluşlarla, özel sektörde yöneticilik yapan sınıf arkadaşı veteriner hekimler aileleriyle birlikte katıldı.


PAZAR GÜNÜ
Pazar sabahı Arifiye’de toplanan veteriner hekimler gün boyu Sapanca İlçesinin sahili ve yeşillikler içerisindeki mekânlarında güzel bir gün geçirdiler. Sabah kahvaltısını doğayla baş başa İstanbuldere’de yapan veterinerler ardından Sapanca Gölü sahilinde gezdiler, Yüzevler Mahallesindeki Natürköy Seyir Terası’nda çaylarını içtiler, akşamüzeri de Kartepe yolunda eşsiz güzellikler içerisindeki Manzara Restoran’da yemek yediler.


HER ZAMAN
Mezun olduktan sonra bağlarını hiç koparmayan veteriner hekimler Sakarya toplantısından çok memnun ayrıldı. 30 yıl sonra sınıf arkadaşlarını misafir etmenin heyecanını ve mutluluğunu yaşayan Veterinerler Odası eski başkanı Mustafa Yıldız da arkadaşlarının sosyal medya üzerinden yaptıkları teşekkürlere; “Hayatımın en güzel yıllarını birlikte yaşadığım sınıf arkadaşlarımı ağırlamaktan her zaman mutluluk duyarım. şeklinde cevap verdi.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER