'ACİL OLANI İYİ 
TESPİT EDELİM'

Muhtarlarla bir araya gelen Başkan Işıksu, Çalışmalarımızı yaparken, oluşturduğumuz program dâhilinde hızla sonuç almayı hedefliyoruz. Ancak burada acil olanı iyi tespit etmemiz gerekiyor. Bunu da muhtarlarımızla birlikte yapacağız” dedi

'ACİL OLANI İYİ 
TESPİT EDELİM'

Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, Başkan Yardımcıları Hilmi Kızılcık, Fatih Çelikel ve Yusuf Özden ile birlikte Sakarya Muhtarlar Federasyonu Başkanı Erdal Erdem’in organizasyonu ile düzenlenen Adapazarı İlçe Muhtarları kaynaşma ve istişare toplantısına katıldı. Toplantıda Adapazarı İlçe Kaymakamı Yusuf Ziya Çelikkaya ve ilçe müdürleri de muhtarlarla buluştu.
HİZMETLERE VESİLE
Muhtarların mahallelerin ihtiyaçlarını en iyi tespit eden, etkin hizmetler için en önemli vesile olduklarının altını çizen Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, “Seçim sonrasında da hamdolsun hızla ekibimizi oluşturduk ve çalışmalarımıza başladık. Muhtarlık İşleri Müdürlüğümüzü kurduk. Muhtarlarımızla koordine bir şekilde çalışalım, zaman kaybı yaşamayalım istiyoruz” şeklinde konuştu.
HER MAHALLEYE EŞİT HİZMET
Adapazarı’nın her mahallesine eşit hizmet sunmak istediklerini vurgulayan Başkan Işıksu, “Çalışmalarımızı yaparken, oluşturduğumuz program dâhilinde hızla sonuç almayı hedefliyoruz. Ancak burada acil olanı iyi tespit etmemiz gerekiyor. Bunu da muhtarlarımızla birlikte yapacağız. İstişare ile çözülemeyecek sorun yok. İhtiyaç tespitinde uzman muhtarlarımızla adalet ve hakkaniyet ölçüsünde en güzel hizmetleri hemşehrilerimizle sunmaya devam edeceğiz. İnanıyorum ki çok güzel, hizmet dolu bir dönem geçireceğiz. Telefonumuz sürekli açık ve her zaman beraberiz, belirli periyotlarla da bir araya gelmeye devam edeceğiz. Adapazarı’mıza hizmet etmiş ve etmeyi sürdüren tüm muhtarlarımıza çok teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.
MUHTARLARI TEBRİK ETTİ
Adapazarı Kaymakamı Yusuf Ziya Çelikkaya ise seçim sonrasında yeni görevlerine başlayan muhtarları tebrik ederek başarılar diledi. Muhtarlık görevinin çok önemli olduğunu belirten Kaymakam Çelikkaya, “Muhtarlarımızın derdi çoktur çünkü vatandaşımızın dertleri ile dertlenmiştir. Vatandaşımız her zaman muhtarımıza ulaşmak ister, sorunlarının hızla çözülmesini ister. Çok şükür ki bu derdi görev bilmiş tüm muhtarlarımızı burada görebiliyoruz. Muhtarlarımızı tebrik ediyorum. Sıkıntıları tespit edip bizlere ulaştıracağınızı iyi biliyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER