ADA AVM ESNAFININ GÜNDEMİ YOL SORUNU

SATSO Başkanı Akgün Altuğ, ADA AVM esnafıyla buluştu. Esnaf, Ada AVM etrafındaki Topça Katlı Kavşağı, yol ve güzergah çalışmalarının çok uzun sürdüğünden şikayet ederek ticari faaliyetlerinin olumsuz etkilediğine değindi

ADA AVM ESNAFININ GÜNDEMİ YOL SORUNU

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ,  üyelerin sorun, talep ve çözüm önerilerini dinlemek ve karşılıklı fikir alışverişinde bulunmak amacıyla gerçekleştirdiği ziyaretler kapsamında Ada AVM esnafıyla bir araya geldi. Ziyarette piyasalarda yaşanan sıkıntılar ve yerel sorunları ile ilgili değerlendirmelerde bulunan üyeler, SATSO Yönetiminin çalışmalarını yakından takip ettiklerini ifade etti.
GÜNDEM KATLI KAVŞAK
Ziyarette özellikle Ada AVM etrafındaki Topça Katlı Kavşağı, yol ve güzergah çalışmalarının çok uzun sürdüğünden şikayet ederek ticari faaliyetlerini olumsuz etkilediğine değindi. İnşaatı uzun süren TOPÇA Katlı Kavşağı'nın üst kısmının trafiğe açıldığını ancak tüm çalışmaların tamamlanmaması nedeniyle yaklaşık üç yıldır ticari olarak olumsuz etkilendiklerini belirten AVM sakinleri, SATSO Başkanı A. Akgün Altuğ’dan bu konuda destek beklediklerini ifade ettiler.
ÜYELERE DOKUNMALIYIZ
SATSO Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, TOPÇA Katlı Kavşağı konusunda ilgili kurumlarla görüşmeler yürüttüklerini kısa vadede tamamlanarak hem trafik, hem ticari faaliyet açısından yaşanan sıkıntıların giderileceği bilgisini aldıklarını ifade etti. Başkan Altuğ  “Ulaşamadığımız, sorunlarına dokunamadığımız üyemiz kalmasın istiyoruz. Bizim üyelerimiz bu şehrin ekonomisi ve gelişmesinde büyük katkısı olan bir kesimdir. Elimizden geldiği kadarıyla  üyelerimizi en üst seviyede ziyaret etmeye devam edeceğiz. Amacımız üyelerimizin  sorunlarını  dinlemek ve sorunlarına çözümler üretebilmektir” diyerek odamız hedefleri, çalışmaları, projeleri ve bölgemizdeki mevcut gelişmeler hakkında   bilgiler verdi.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER