'ADA SAHAF'I HIZLA HAYATA GEÇİRECEĞİZ'

AKP Adapazarı Gençlik Kolları'nı misafir eden Başkan Işıksu, “Seçim sürecinde bizlere şevk veren gençlerimize şükran borçluyuz. ADA Sahaf Projemizi de hızla hayata geçirmek istiyoruz” dedi

'ADA SAHAF'I HIZLA HAYATA GEÇİRECEĞİZ'

AKP Adapazarı Gençlik Kolları Başkanı Fahrettin Alemdar ve ilçe teşkilat üyeleri, Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarette konuşan Alemdar, Adapazarı Belediyesi’nin Başkan Işıksu'nun vizyonuyla gençliğe yönelik önemli projeleri hayata geçireceğine olan inancını paylaşarak, “Gençlik Kolları olarak Mutlu Başkanımızın her zaman yanındayız ve destekçisiyiz. Allah muvaffak eylesin.” diye konuştu.
ÖNEMLİ BİR DESTEK
Partisinin Adapazarı Gençlik Teşkilatı’nın verdiği desteğin önemli olduğunu vurgulayan Başkan Mutlu Işıksu, “Seçim sürecinde ve sonrasında çalışmaları ile bizlere şevk veren gençlerimize şükran borçluyuz. Fahrettin Başkanımızın şahsında tüm gençlerimize teşekkür ediyorum. Allah hepsinden razı olsun. Genç kardeşlerimizle her zaman istişareli olacağız. Projelerimizi özellikle ADA Sahaf Projemizi de hızla hayata geçirmek istiyoruz. Gençlik ADA`sı için hep birlikte çalışacağız” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner22

banner21

izmir escort