AGDAŞ, 9-15 Eylül tarihleri arasında Hendek'te hizmet veremeyecek

Adapazarı Gaz Dağıtım A.Ş. (AGDAŞ), Hendek’teki müşteri merkezinin 9-15 Eylül tarihleri arasında hizmet veremeyeceğini bildirdi.

AGDAŞ, 9-15 Eylül tarihleri arasında Hendek'te hizmet veremeyecek

AGDAŞ’tan yapılan yazılı açıklamaya göre, Hendek belediyesince ilçede adres güncelleme çalışmaları yapılacağı kaydedildi.

Açıklamada, şu ifadelere yer verildi:

"Gerçekleştirilen çalışmalar kapsamında ilçede birçok binanın kapı numarası değiştirilecektir. Bu değiştirilen numaralar yeni sokaklarla eşleştirilecek ve sistemlerimiz güncelleştirileceğinden AGDAŞ olarak bu süreçte Hendek ilçesine bağlı adreslere hizmet vermemiz mümkün olmayacaktır. Hendek ilçesindeki müşteri merkezi 9-15 Eylül tarihleri arasında hizmet veremeyecektir. Hendek dışındaki müşteri merkezlerinde ise ilçeye ait adresler için bağlantı sözleşmesi, abonelik sözleşmesi, fatura tahsilatı ve randevu işlemleri gerçekleştiremeyecektir. Ayrıca AGDAŞ bu tarihler arasında Hendek’teki abonelerinin sayaçlarını da okumayacaktır. İç tesisat firmalarının bölgeyle ilgili proje onayı, gaz açımı ve tekrar açım talepleri de değerlendirilmeyecektir." 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER