AHMET SOĞUK'TAN GÖNDERME: SEÇİME KADAR ÇALIŞMIYORUZ

Ferizli Doğancı Mahallesinde asfalt çalışmaları inceleyen Başkan Ahmet Soğuk, seçime kadar çalışan bir belediye olmadıklarını söyledi.

AHMET SOĞUK'TAN GÖNDERME: SEÇİME KADAR ÇALIŞMIYORUZ

Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk “Ferizli  Belediyesi’nin seçim öncesi başlattığı asfaltlama çalışmaları, seçimden sonra da tüm hızıyla devam edecektir” dedi.
Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, Ferizli’nin Doğancı Mahallesinde Ferizli Belediyesi ekiplerinin asfaltlama çalışmasını yerinde inceledi. Başkan Soğuk burada yaptığı açıklamalarda “Bizim işimiz seçime kadar değil;  Seçim öncesi başladığımız işlerimize seçimden sonra da devam ediyoruz. Ferizli ilçemiz ve bağlı bulunan mahallelerimizin yolları asfaltlanana kadar  asfaltlama çalışmalarımız hava şartlarının elverdiği sürece devam edecektir. Eski yönetimlerin seçim anlayışları seçim yaklaşırken çalışmaya başlayıp, seçimden sonra ara vermekti. Biz bu anlayışa o zamanlar nasıl karşı çıktıysak, nasıl savunmadıysak, bugünde o günkü gibi bu tip siyasi rant sağlama çabalarına karşıyız. Ferizli Belediyesi olarak çalışmalarımıza devam ediyoruz. Seçim bitti, çalışmalarda bitti anlayışının olmadığı bir  belediye olarak çalışmalarımıza imkanlar dahilinde aralıksız devam edeceğiz.’’ dedi.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE