AHMET SOĞUK'TAN YERLİ OTOMOBİL ÇAĞRISI

Yerli otomobil üretimi için Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın 5 babayiğidimizin ismini açıklaması üzerine şimdide gözler heyecanla kurulacağı yere çevrildi.

AHMET SOĞUK'TAN YERLİ OTOMOBİL ÇAĞRISI

Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk ‘’Yerli Oto için En uygun yer Ferizli, Yerli Oto’ya talibiz’’ dedi.
MEGA OSB
Başkan Soğuk, Marmara Bölgesi’nin en büyük OSB alanı olarak tasarlanan, Ferizli’nin Doğanca-Seyifler arasında ki 8 bin dönüm arazi üzerine yapılması planlanan MEGA OSB alanını işaret ederek, “Ferizli’ye bölgemizin en büyük otomotiv ihtisas OSB’sini kuruyoruz. Kurulacak yeni OSB alanı içerisinde yerli otomobil içinde hazırlıklarımızı yaptık. Yerli otoya talibiz. Bu konuda isteğimiz ve arzumuz had safhada” dedi.
UYGUN YER
Kurulacak bölgeyi heyecanla beklediklerini ifade eden Başkan Soğuk, öncelikle Sayın Cumhurbaşkanımızın ismini açıkladığı Anadolu Isuzu, BMC, Karsan, Turkcell ve Zorlu ortak girişimiyle üretilecek Türkiye’mizin otomobili bu 5 firmamıza ve ülkemize hayırlı olsun. Son zamanlarda yıldızı hızla parlayan Ferizli ilçemiz konum olarak ve kuracağımız yeni MEGA OSB alanı ile Türkiye’mizin otomobili için son derece uygun” dedi

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER