Akyazı Belediyesi asfalt yama çalışmalarında hız kesmiyor

Akyazı Belediyesi Fen işlerine bağlı teknik ekiplerce Akyazı genelinde sürdürülen Asfalt yama çalışmaları aralıksız olarak devam ediyor.

Akyazı Belediyesi asfalt yama çalışmalarında hız kesmiyor

Akyazı’yı örnek sokak uygulaması ile baştan sona güzelleştirme çalışmalarını sürdüren Akyazı Belediyesince ilçe genelinde daha önce tespit edilerek plan ve programa alınmış tüm mahalle ve sokaklarda Asfalt yama çalışmalarına devam ediyor. Havaların tekrar ısınması ve yağmurların dinmesiyle yeniden ilçe genelinde hızlanan Asfalt yama çalışmaları Akyazı’da birçok sokak ve mahallede tamamlanırken Kurban bayramına yaklaştığımız şu günlerde güzelleşen Akyazı’nın sokakları ve mahalleleri Kurban bayramına şimdiden hazırlanmış oluyor.
Konuralp mahallesinde asfalt yama çalışmalarını sürdüren Akyazı Belediyesi Fen işleri teknik ekipleri bayrama kadar birçok sokak ve mahallede devam edeceğini belirterek Kurban bayramında ilçede birçok sokakta çalışma tamamlanacağını da kaydettiler.
Akyazı Belediye Başkanı Yaşar Yazıcı yaptığı açıklamada, “Akyazı’da Örnek sokak anlayışımızdan hiçbir zaman vazgeçmeden her sokağımızı her mahallemizi birbiri ile aynı güzellikte yapmayı hedefliyoruz. Hava şartları elverdiği süre içerisinde de hızımızı hiç kesmeden hatta arttırarak biran önce tüm sokaklarımızı güzelleştirmek adına var gücümüzle çalışıyoruz. İlçemizde Sokaklarındaki çukur ve bozuk yolların düzeltilmesi anlamda bizlere gelen her türlü istek ve talepleri hemen dikkate ve programımıza ekliyoruz. Ekiplerimiz her gün sürekli olarak plan ve programa her gün yeni bir sokak alıyor. Bu sokaklarda da ihtiyaç duyulan asfalt miktarı planlanıp çalışma listesine alınıyor. Malzemelerimiz ve süremiz ve tabiî ki önemli bir etken olan Hava şartları da elverdiği sürece artan tempoyla durmadan çalışmaya da devam edeceğiz Akyazı’mızın her sokağını inşallah örnek sokak yapacağız” dedi.
 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER