Akyazı Belediyesi'nden çarşı içinde kilitli parkelere bakım onarım

Akyazı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı teknik ekipler tarafından Akyazı Çarşı içerisinde kilitli parke bakım işlemleri sürdürülüyor.

Akyazı Belediyesi'nden çarşı içinde kilitli parkelere bakım onarım

Akyazı Çarşı içerisinde bozulan ve onarım bekleyen kilitli parkelerin bakım ve onarım işlemlerine başlayan Akyazı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü teknik ekipleri, Çarşı içerisinde yağmur suyu birikmesini engellemek amacıyla bir yandan eskiyen parke taşlarını sökerek yenileri ile değiştiriyor diğer yandan yağmur suyu giderlerini onarıyor ve hilti ile kırma işlemi yaparak yüksek olan yerlerde zemin düzeltmesi yapıyor.
Akyazı Belediye Başkanı Yaşar Yazıcı, “Fen işlerine bağlı teknik ekiplerimiz yağmurlu havalarda çarşı içerisinde su birikme olmaması esnaf olan vatandaşlarımızın da çarşıda yürüyen Akyazılılarımızın da bu biriken sulardan rahatsız olmaması için su birikmesi muhtemel olabilecek yerlerde gerekli zemin düzeltmelerini yapıyoruz. Amacımız sokaklarımızda yağmur yağdığında yolda yürüyen vatandaşımızın ayağına su değmesin işyeri, evi barkı, yağmurda su dolmasın hiç kimse mağdur olmasın” dedi.
 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER