'AKYAZI BİZİM KALEMİZ'

Akyazı Belediyesi’nin partisinin ilçe teşkilatını ziyaret eden AKP İl Başkanı Tever, “Akyazı AK Parti’nin kalesidir. Bunu 31 Mart seçiminde de gösterdi. Akyazı rekor oyla alkışı ve tebriki fazlasıyla hak etmiştir” dedi

'AKYAZI BİZİM KALEMİZ'

AKP İl Başkanı Yunus Tever, Akyazı Belediyesini ve partisinin ilçe teşkilatını ziyaret etti. Başkan Tever ilk ziyaretini partisinin ilçe teşkilatına gerçekleştirdi. 31 Mart seçim sonuçlarını değerlendiren Tever, “Akyazı geçmişte olduğu gibi 31 Mart seçiminde de partimize kazandırdığı rekor oyla alkışı ve tebriki fazlasıyla hak etmiştir. İlçe Başkanımız Mesut Ekrem’in şahsında bütün teşkilat mensuplarımıza seçimde verdikleri katkı ve yaptıkları çalışmalar nedeniyle teşekkür ediyorum” dedi.
TALİMATLARI UYGULADIK
AKP Akyazı İlçe Başkanı Mesut Ekrem de ziyaretten duyduğu memnuniyeti getirerek, “Bizim görevimiz genel başkanımız ve il başkanlığımızın verdikleri talimatları harfiyen uygulamak ve partimizi her seçimde birinci çıkarmaktır. Bizde bunu başardığımıza inanıyorum” dedi. Başkan Tever daha sonra Akyazı Belediyesi’ni ziyaret ederek, 31 Mart seçiminde rekor oyla belediye başkanlığına seçilen Bilal Soykan’ı tebrik etti.
ZOR BİR GÖREV ÜSTLENDİ
Başkan Tever, “Başkanımız zor bir görev üstlenmiştir. Bu zor görevi başarıyla yürütecek ve tamamlayacaktır. Bundan emin olduğumu ifade etmek isterim. Akyazı AK Parti’nin kalesidir. Bunu 31 Mart seçiminde de gösterdi. Bütün Akyazılı hemşehrilerime katkılarından ötürü teşekkür ediyorum” dedi. Başkan Soykan da teşkilatla uyum içerisinde çalışarak Akyazı’nın tüm sorunlarını çözmede kararlı olduklarını söyledi.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner22

banner21

izmir escort