AKYAZI CENAZELERLE YASA BÜRÜNDÜ

Önceki gün Akyazı Bataköy’de meydana gelen trafik kazasında İbrahim Özarslan ve Hümanur Soykan hayatlarını kaybetmişti. Kazada ağır yaralanan Bure Sarem Gümüş’ te kurtarılamadı. Kazada hayatını kaybedenler dün toprağa verildi.

AKYAZI CENAZELERLE YASA BÜRÜNDÜ

Önceki gün Akyazı Batakköy yolu üzerinde otomobilin karşı yola girerek TIR’la çarpışması sonucu meydana gelen kazada otomobil sürücüsü İbrahim Özarslan (30) ile otomobil içinde bulunan Hümanur Soykan (19)  olay yerinde hayatlarını kaybetmiş, otomobilde bulunan Buse Sarem Gümüş (17) ise ağır yaralı olarak önce Akyazı Devlet Hastanesine sonra da SEAH’a kaldırılarak tedavi altına alınmıştı. Buse Sarem Gümüş  yapılan tüm müdühalelere rağmen önceki akşam saatlerinde hayatını kaybetti.
TOPRAĞA VERİLDİLER
Meydana gelen feci kazada hayatlarını kaybedenler toprağa verildi. Kazada hayatını kaybeden aynı zamanda Kuzuluk Belediyesinin son Belediye Başkanı Bilal Soykan’ın da yeğeni olan Hümanur Soykan, Kuzuluk Orta Mahalle Merkez Camide öğleyin kılınan cenaze namazı sonrası Kuzuluk Merkez mezarlığında toprağa verilirken, Buse Sarem Gümüş de Alaağaç Mahallesi orta camide öğleyin kılınan namaz sonrası Alaağaç Mahallesi aile mezarlığına defnedildi. Otomobil sürücüsü İbrahim Özarslan ise Gazi Süleyman Paşa camiinde öğleyin kılınan namaz sonrası merkez aile mezarlığında toprağa verildi.
PROTOKOL ÜYELERİ
Hümanur Soykanın Kuzuluk Mahallesinde düzenlenen cenaze törenine Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, AKP  İl Başkanı Fevzi Kılıç, AKP İlçe Başkanı Fevzi Bora, MHP İlçe Başkanı Ali Doğan Eroğlu, Emniyet Müdürü İbrahim Bedir, İlçe Müftüsü İzzet Şener, Belediye Meclis üyeleri, Halk Toplum Sağlığı Merkezi Müdürü Dr. Gülşah Yılmaz, Mahalle Muhtarları, Hümanur’un arkadaşları ile kalabalık cemaat katıldı.
EVDE TAZİYE
Akyazı Protokolü, Siyasi Partilerin başkan ve yöneticileri,  bazı daire müdürleri, Mahalle Muhtarları ve STK yöneticileri hem Buse Sarem Gümüş’ün Alaağaç mahallesindeki, hem de otomobil sürücüsü İbrahim Özarslan’ın Ömercikler mahallesindeki evlerine giderek taziyelerini bildirdiler. Kenan CERTEL/AKYAZI

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner22

banner21

izmir escort