Akyazı şantiye gibi

Akyazı Belediyesi Fen İşleri bağlı ekipler, kış öncesi ilçede çalışmalarına ağırlık verdi, ekipler bir taraftan alt yapı çalışmalarını sürdürürken, diğer taraftan yol ve kaldırım yapımına ağırlık verdi.

Akyazı şantiye gibi

Akyazı Belediyesi Fen İşlerine bağlı ekipler, kış önce çalışmalarına ağırlık verdi. Havaların müsait gitmesini fırsat bilen ekipler, alt ve üst yapı çalışmalarına yöneldi. Ada Caddesi üzerinde çalışmalarını sürdüren ekipler, yağışlar başlamadan yağmur kanalları ve logarları temizleyerek ilçeyi yağışlı günlere hazırlıyor.
YENİ YOL
Belediye’ye ait ekipler diğer taraftan üst yapı çalışmalarına da ağırlık verdi. Alaağaç Yolu üzerinde yoğunlaşan ekipler bozulan parkeleri yenilerken, bölgede bulunan Meslek Yüksek Okuluna ulaşımı rahatlamak adına yol çalışması da başlattı. Yeni açılan yolun zemin dolgusu yaparak asfaltlamaya hazır hale getiriyor.
HIZ VERDİK
Çalışmalarla ilgili açıklamalarda bulunan Belediye başkanı Yaşar Yazıcı, havaların da iyi gidiyor olmasından yararlanmak için alt ve üst yapı çalışmalarına hız verdiklerini belirtti. Yazıcı, “Bizim tek amacımız var o da yaşanabilir bir Akyazı’dır. Bunun için var gücümüzle çalışıyor ve Akyazılı hemşehrilerimize layık olmaya gayret gösteriyoruz” dedi.
 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER