Akyazı'da yol genişletme ve mıcır serimi çalışmaları sürüyor

Akyazı Belediyesi Fen işlerine bağlı teknik ekiplerce Yuvalak yolu üzeri Gençlik parkı ve Halk eğitim etrafında yol genişletme, Mıcır serimi çalışmaları devam ediyor.

Akyazı'da yol genişletme ve mıcır serimi çalışmaları sürüyor

Akyazı Belediyesi’ne Fen işlerine bağlı teknik ekiplerce Yuvalak yolu üzerinde bulunan Gençlik Merkezinin ve Halk eğitim Müdürlüğü’nün etrafında bulunan ara sokaklarda yol genişletme mıcır serimi zemin düzeltme dolgu malzemesi serimi çalışmaları aralıksız olarak sürüyor. Özellikle okulların açılmasına kısa bir süre kala bu çalışmaların da tamamlanarak yollardaki bu bölgede hem trafiğin rahatlanması, Ara sokaklardan Akyazı Halk Eğitim Müdürlüğü’ne gidilecek sokak alternatiflerinin arttırılması hem de yollarda yağmurlu havalarda oluşabilecek çamurlardan dolayı okul çocuklarının etkilenmemesi hedefleniyor.
Akyazı Belediye Başkanı Yaşar Yazıcı, “İlçemizde tüm sokaklarımızın örnek sokak olması adına ekiplerimiz ellerinden geleni yapıyorlar. Çalışma listemizde daha önceden tespit ettiğimiz birçok sokak mevcut inşallah bu sokaklara da elimizden geldiği kadar çabuk girip buraları da Akyazı’nın örnek sokakları haline getireceğiz” dedi. 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER