ALİFUATPAŞA SAKİNLERİ EĞLENCEYE DOYDU

Geyve Alifuatpaşa Mahallesi sakinleri, bayram boyunca eğlenceye doydu. Alifuatpaşa Yerel Kültür Derneği ve Yenimahalle Gençlik Derneği tarafından bayram boyunca gerçekleştirilen etkinlikle bölge sakinleri gönüllerince eğlendi

ALİFUATPAŞA SAKİNLERİ EĞLENCEYE DOYDU

Geyve Alifuatpaşa Mahallesi bayram boyunca yapılan şenliklerle eğlenceye doydu.
Alifuatpaşa Mahallesinde Ramazan Bayramının 1. Günü Alifuatpaşa Muhtarlığı ve Alifuatpaşa Yerel Kültür Derneği öncülüğünde  halinde gerçekleştirilen ve doyasıya eğlenilen şenliğin ardından Bayramın 2. Günü de Yenimahalle Gençlik Derneğince Yeni Mahallede şenlik gerçekleştirildi. Kurulan eğlence çadırlarıyla miniklerin doyasıya eğlendiği şenlik’de akşam canlı müzik ile gençler coştu.


İKİ ORGANİZASYON
Ramazan ayında başarılı bir iftar organizasyonu ile gündeme gelen Yenimahalle Gençlik derneğinin Bayram’ın ikinci gününde düzenlediği çocuk festivali ile hem çocuklar hem de aileleri, doyasıya eğlendiler. Festival kapsamında çocukların eğlenebilecekleri birçok oyuncağın olmasının yanında palyaçolar animasyon ekibi ateşbazlar eşliğinde aileler ve çocuklarla birlikte vakit geçirmeleri sağlandı.
MUHTARDAN TEŞEKKÜR
Festivalin ilerleyen saatlerinde yapılan çekilişte, hediyeler katılan şanslı ailelere takdim edilerek keyifli anlar  yaşanması sağlandı. Gecenin ilerleyen saatlerinde ise muhteşem bir havai fişek gösterisi ve canlı müzik ile konukların büyük takdiri kazanıldı.
Alifuatpaşa Yenimahalle Dernek başkanı Hüseyin Çetinkaya; “Mahallelerinin bir arada birlik beraberlik ve huzur içerisinde olması için faaliyetlerine devam edeceklerini bu organizasyonun başarısındaki katkılarından dolayı emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi. Namık CİHAN/GEYVE

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER