Arifiye'de iftar buluşması

Büyükşehir Belediyesi’nin iftar programları Arifiye’de devam etti. Başkan Zeki Toçoğlu’nun da katıldığı programda Arifiyeli vatandaşlar, birlikte oruç açarak dua etti

Arifiye'de iftar buluşması

Büyükşehir Belediyesi’nin ‘Mahallemde İftar Var’ adıyla düzenlediği ilçe iftarları devam ediyor. İftar programlarının 6’ncısı Arifiye’de gerçekleştirildi. İftar programına Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’nun yanı sıra, Arifiye Belediyesi Başkanı İsmail Karakullukçu, AKP İl Kadın Kolları Başkanı Zehra Hatipoğlu, belediye meclis üyeleri, muhtarlar ve çok sayıda vatandaş katıldı.
ÇOCUKLAR
Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, iftar öncesi vatandaşlarla sohbet etti. Ankara Ahmet Hamdi Akseki Camii İmam Hatibi Dünya 1’incisi Ali Tel ise Kur’an tilaveti ile gönüllere seslendi. Okunan ezan sonrası tüm misafirler hep birlikte oruç açtı, eller semaya aynı dualar için kaldırıldı. İftar buluşmasının devamında sahneyi Orta Oyunu ve Meddah gösterileri aldı. Aileleri ile birlikte eğlenceli meddah hikâyelerini dikkatle dinleyen minikler, Hacivat ve Karagöz’ün eğlenceli diyaloglarını ise meraklı gözlerle takip etti.
 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE