ARKADAŞINI, EŞİNİ VE 4 YAŞINDAKİ KIZINI ÖLDÜRÜP İNTİHAT ETTİ: DEĞER MİYDİ BE ADAM?

Erenler’de İsmail Bozbay, önceki gün tartıştığı arkadaşı müteahhit Ahmet Kuzgun’u namaz kılarken öldürdü. Cinayetin ardından evine giden Bosbay'ın eşi Aycan ve 4 yaşındaki kızları Serra Bozbay'ı öldürdükten sonra intihar etti.

ARKADAŞINI, EŞİNİ VE 4 YAŞINDAKİ KIZINI ÖLDÜRÜP İNTİHAT ETTİ: DEĞER MİYDİ BE ADAM?

ÖNCE İŞ ARKADAŞINI
Erenler’de İsmail Bozbay tartıştığı iş arkadaşını silahla öldürdükten sonra aynı silahla eşini ve kızını öldürmesinin ardından intihar etti. Önceki gün Modern Sanayi'de inşaat firması bulunan müteahhit Ahmet Kuzgun ile iş arkadaşı İsmail Bozbay arasında  belirlenemeyen nedenle tartışma çıktı. Tartışmanın ardından ayrıldığı iş yerine tekrar gelen Bozbay, namaz kılan Kuzgun'a silahla ateş ederek kaçtı. Kuzgun olay yerinde hayatını kaybetti.
OTOPSİYE GÖTÜRÜLDÜ
Kuzgun'un cesedi, polis ve savcılık incelemesinin ardından SEAH Korucuk Kampüsü'ndeki otopsi merkezine götürüldü. Zanlının yakalanması için çalışma başlatan polis ekipleri, gece saatlerinde Adapazarı Cumhuriyet Mahallesi'ndeki eve gittiklerinde İsmail Bozbay, eşi Aycan ve 4 yaşındaki kızları Serra Bozbay'ın cansız bedenleriyle karşılaştı. Zanlı Bozbay’ın eşi ve kızını silahla öldürdükten sonra intihar ettiği öğrenildi.
FOTOĞRAFLAR KALDI
Acı olay sonra aileden geriye sosyal medya fotoğrafları kaldı Bozbay'ın yazdığı 4 sayfalık mektup polis tarafından evde bulundu. Bozbay intihar etmeden önce yazdığı mektupta, müteahhit Ahmet Kuzgun'dan alacağı olduğunu ve kendisine parayı veremeyeceğini söylemesi üzerine korkutmak isterken kazara vurduğunu yazdığı belirtildi. Bozbay’ın mektubunda ailesinin kendisinden sonra perişan olmaması için öldürdüğünü yazdığı öğrenildi.
BORSAYA PARA YATIRDIK
Bozbay’ın bıraktığı mektupta Ahmet Kuzgun ile birlikte daha önce borsaya para yatırdıkları ve bu sebeple aralarında tartışmaların yaşandığına dair iddiaların bulunduğu vurgulandı. Kuzgun’un cenazesi dün ikindi vakti Karaaptiler Camii’nde, Aycan ve kızları Serra Bozbay’ın cansız bedenleri ise Akyazı Gazi Süleyman Paşa Camii’nde yine ikindi vakti kılınan cenaze namazının ardından toprağa verildi.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER