ARŞİV DÜZENLEMESİNDE ÇALIŞAN STAJYERLERE PLAKET

Adapazarı Belediyesi İmar İşlerinden sorumlu Başkan Yardımcısı Mustafa Deverenli, arşiv düzenlemesinde çalışan stajyerlere teşekkür plaketi verdi

ARŞİV DÜZENLEMESİNDE ÇALIŞAN STAJYERLERE PLAKET

Adapazarı Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürlüğü ile Yapı Kontrol Müdürlüğü bünyesinde başlatılan elektronik arşiv düzenlemesinde  bir yıl boyunca çalışan stajyerlere, Elegant Restoran’da kahvaltı düzenlendi. Adapazarı Belediyesi’nin geçmiş yıllara ait imar ve şehircilik arşivi çalışmasında toplam 23 bin klasör ile 5 milyon sayfanın taranarak elektronik ortama aktarılmasında çalışan stajyerlere teşekkür eden Başkan Yardımcısı Mustafa Deverenli, “Vatandaşa en iyi hizmeti en kısa sürede vererek, işleyişi kolaylaştırmak ve daha düzenli hale getirmek amacıyla bir yıl önce başlattığımız elektronik arşiv çalışmamızı tamamladık.
UĞRAŞ
Bu süreçte gerek personel gerekse stajyerlerimiz büyük bir uğraşla başarılı bir çalışma ortaya koymuşlardır. Bizimle çalışarak arşivimizin düzenlenmesinde emeği geçen stajyerlerimize teşekkür ederek gelecek hayatlarında başarı diliyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE