'ARTIK HENDEK'İN VEKİLİYİM'

Hendek Belediye Başkanı Babaoğlu’nu ziyaret eden BBP Genel Başkanı Destici, “Ben de artık Hendek”in milletvekiliyim. Hendek’in problemlerinin çözümünde örnek bir belediyecilik anlayışı ortaya konulacağını ümit ediyorum” dedi

'ARTIK HENDEK'İN VEKİLİYİM'

Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı ve Ankara Milletvekili Mustafa Destici, 31 Mart Yerel Seçimleri sonrasında Hendek Belediye Başkanı seçilen Turgut Babaoğlu’na ve meclis üyelerine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Destici, “Teşkilatımızın gücünün arkamızda hissedilmesi adına önemli bir ziyarette bulundunuz. Bunun için hem belediyemiz hem de Hendek halkı adına teşekkür ediyorum” dedi.
SEVGİ VE MUTLULUK
Büyük Birlik Başkanı Mustafa Destici ise, “Hendek Belediyesi’nde bugün Büyük Birlik Partisi’nin Belediye Başkanı olan Turgut Babaoğlu ve ekibinin olması bu sevgimizi ve mutluluğumuzu ziyadesiyse artırmıştır. Öncelikle seçim sonuçlarının ülkemiz, Sakarya’mız ve Hendek için hayırlı olmasını diliyorum. Seçilen tüm belediye başkanlarına ve meclis üyelerine hayırlı olsun diyor başarılar diliyorum. Burada Turgut Babaoğlu’nun yıllara dayanan bir çalışması vardı. Bir kararlılığı vardı ve ekibiyle birlikte bir çalışmanın neticesinde bugün belediye alınmış oldu. Hepimiz hizmet için buradayız. Hendek’in problemlerini, meselelerini, avantajlarını ve dezavantajlarını çok iyi bilen bir belediye başkanımız ve ekibi var. Dolayısıyla onlar burada pek çok meselenin kendi imkânları ile üstesinden gelebilecek ehliyetteler ve bu çalışkanlıktalar” dedi.


BELEDİYECİLİK ANLAYIŞI
“Buraya daha önce geldiğimde de söylediğim gibi bende artık Hendek”in milletvekiliyim” diyen Destici, “Hendek’in problemlerinin çözümünde daha ileriye taşınmasında noktasında Büyükşehir belediye başkanımızla da uyum içerisinde bir çalışma gerçekleştirerek örnek bir belediyecilik anlayışı ortaya konulacağını ümit ediyorum. Bunun için bütün gayreti göstereceğiz. Biz belediye başkanımıza ve meclis üyelerimize güveniyoruz ve bu güveni seçimlerde de büyük bir başarı ortaya koyarak gösterdiler. Biz güzel bir ekip olduk ve birbirimize güvendik. Bundan sonra da aynı güven ve kenetlenmeyle yolumuza inşallah güçlü bir şekilde devam edeceğiz. Buranın gerekli ve hak ettiği hizmetleri alabilmesi noktasında elimizden gelen bütün gayreti göstereceğiz” dedi. BBP Genel Başkanı Mustafa Destici daha sonra basına kapalı olarak partililerle toplantı yaptı. Cuma namazını Hendek Merkez Büyük Camii’nde kılan Destici, meclis üyeleri Bayraktepe Tesisleri’nde bir araya geldi.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner22

banner21

izmir escort