BAŞKAN IŞIKSU EVLERDE İFTAR YAPACAK

Başkan Mutlu Işıksu, “Adapazarı Belediyesi olarak düzenleyeceğimiz mütevazı sokak iftarlarında hemşehrilerimizle buluşacak, şehit ailelerimizin gönül sofralarına misafir olacağız. Evlerde iftar yapacağız” dedi.

BAŞKAN IŞIKSU EVLERDE İFTAR YAPACAK

SICAK İLİŞKİLER
Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, Ramazan ayı iftar programı ile ilgili açıklama yaptı. Ramazan ayının her akşamında vatandaşlarla buluşacaklarını duyuran Başkan Işıksu, “Bu yıl programımızda ufak bir değişiklik yapalım istedik. Durumları tespit edilen hemşehrilerimize verdiğimiz desteklerle birlikte mütevazı sokak iftarları düzenleyecek ve hemşehrilerimizle buluşacağız. Birebir, sıcak ilişkiler kurmak ve hemşehrilerimizin Adapazarı’mız ile ilgili fikirlerini de almak istiyoruz” dedi.
EVLERDE İFTAR
Başkan Işıksu yaptığı açıklamanın devamında  belirledikleri program dâhilinde vatandaşların evlerinde konuk olacaklarını söyleyerek , “Ev iftarlarında buluşacağız. En çok önemsediğimiz programlarımızdan bir diğeri de şehit ailelerimiz. Vatanımız için canlarını feda etmiş kahraman Mehmetçiklerimizi yetiştiren şehit ailelerimizin gönül sofralarına misafir olacağız inşallah. Af, mağfiret ve kurtuluş ayı olan Ramazan-ı Şerif’in birlik ve beraberliğimizin kuvvetlenmesine vesile olmasını diliyorum. Huzur ve kardeşliğimiz daim olsun.” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER