BAŞKAN IŞIKSU: MAHALLELERİMİZİ GÜZELLEŞTİRECEĞİZ

Adapazarı Belediyesi Fen İşleri ekipleri çalışmalarını sürdürüyor. Başkan Işıksu, 8 mahallede toplam bin 570 metre yol açımı yapıldığını belirterek, “Çalışma planımız hazır. Mahallelerimizi daha da güzelleştireceğiz” dedi

BAŞKAN IŞIKSU: MAHALLELERİMİZİ GÜZELLEŞTİRECEĞİZ

Adapazarı Belediyesi Fen İşleri Ekipleri, vatandaşların taleplerine ve mahallelerin ihtiyaçlarına yönelik oluşturulan program dâhilinde çalışma temposunu artırdı. Çalışmalarla ilgili bilgiler veren Başkan Mutlu Işıksu, “Hemşehrilerimizin belediyemize başvurarak ilettikleri talepleri işleme koyuyor, imar ve altyapı eksiklikleri tamamlanan noktalarda gerekli çalışmaları hızla gerçekleştiriyoruz” diye konuştu.
GELİŞİM HIZLANACAK
Adapazarı’nın gelişimini hızlandıracak çalışmalar yapmayı hedeflediklerini vurgulayan Başkan Işıksu, “Hemşehrilerimiz istiyor, yollar açılıyor.  Tekeler, Kayrancık, Güneşler, Tuzla, Korucuk, Akıncılar, 15 Temmuz Camili ve Bağlar mahalleleri olmak üzere toplam 8 mahallemizde bin 570 metre yol açma çalışması tamamlanmış durumda. Ayrıca mevcut yollarda düzenleme çalışmalarımız; Tekeler, Bağlar, Ozanlar, Yahyalar ve Tepekum mahallelerimiz ile Yenicami semtimizde asfalt yama, yol açma ve parke tamiri hızla devam ediyor. Mahallelerimizi daha da güzelleştirmek için planlarımız hazır, hemşerilerimizin hayatlarını daha da kolaylaştıracak hizmetlerimize devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER