BAŞKAN KAYA SEÇMENE TEŞEKKÜR ETTİ

31 Mart seçimlerinde belediye başkanı seçilen isimler dün mazbatalarını alarak makama oturdu. Başkanlar destekçileriyle birlikte belediyeye gelirken, kendisini seçen seçmenlere teşekkür etti

BAŞKAN KAYA SEÇMENE TEŞEKKÜR ETTİ

KAYA TEŞEKKÜR ETTİ
31 Mart yerel seçimlerinin ardından tekrar seçilen Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya 3.dönem mazbatasını da aldı. Kalabalık bir grupla Adliye’ye giden Kaya’ya mazbatasını İlçe Seçim Kurulu Başkanı Hakim Nihal Ekemen verdi. Törende  AKP Meclis üyeleri Selami Çolak, Metin Atalay, Hasan Çetinkaya, Nihat Baltaoğlu, Neşet Çakır, Tahsin Ertürk, Mehmet Nuri Tanın, Hayri Tunce, Özkan Dursun ve Meral Hammaz sırayla mazbatalarını aldı.
YENİ DÖNEM FOTOĞRAFI
Başkan Kaya, halkın kendisine 3. dönemde de görev vermesinden duyduğu memnuniyeti ifade ederek, “Milletimizin desteğini hep yanımızda gördük. Güzel bir seçim süreci yaşadık. Bu süreçte hep yanımızda olan, tüm meclis üyelerimize, parti teşkilatımızın her kademesinde özveriyle çalışan gönül dostlarımıza ve bize güvenerek tekrar belediye başkanlığı görevini veren Geyveli hemşerilerime teşekkür ediyorum” dedi. Mazbata töreninin ardından Geyve Adalet Sarayı önünde 31 Mart 2019 seçimleri yeni dönem anısına fotoğraf çekildi.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner22

banner21

izmir escort