BAŞKAN KILIÇ: MAĞDUR EDİLMEYECEKSİNİZ

Roman vatandaşlarla buluşan Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, “Kentsel Dönüşüm Projesi devam etsin veya etmesin bizim önceliğimiz sizlerin asla mağdur edilmemesidir” dedi.

BAŞKAN KILIÇ: MAĞDUR EDİLMEYECEKSİNİZ

Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, Roman vatandaşlar ile bir araya geldi. Gerçekleşen ziyaretten dolayı memnuniyeti ifade eden Başkan Kılıç, Sakarya Romanlar Derneği Başkanı Orhan Tanyel ve yönetimine teşekkür ederek Kentsel Dönüşüm konusunda bilgilendirmede bulundu. Ziyarette konuşan Romanlar Derneği Başkanı Orhan Tanyel, “Öncelikle ben seçim öncesinde olduğu gibi seçim sonrasında da mahallemize gerçekleştirdiğiniz ziyaretlerden dolayı sizlere teşekkür ediyorum. Mahallemizin bildiğiniz gibi bazı sorunları var, biz ümit ediyoruz ki kısa zaman içerisinde bunlar da giderilecektir” dedi.
MUTLULUK VE GÜÇ VERİYOR
Başkan Fevzi Kılıç ise Roman vatandaşlara ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, “Şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonrada sizleri ziyaret etmeye, sizlerle bir arada olmaya devam edeceğiz. Halkımızla iç içe olmak, istişare halinde bulunmak bizlere mutluluk ve güç veriyor. Mahallemizdeki sorunları daha öncede konuşarak neler yapabileceğimiz üzerinde durmuştuk. Biz sokak düzenlemeleriniz konusunda en kısa zaman içerisinde gerekli düzenlemeleri inşallah yapacağız. Sizlerden gelen talep, sorunların takipçiyiz ve her zaman elimizden geleni yapmaya hazırız. Sizlerin de bildiği gibi gündemde bir Kentsel Dönüşüm Projesi var. Proje devam etsin veya etmesin bizim önceliğimiz sizlerin asla ve asla mağdur edilmemesidir. Kentsel Dönüşüm konusunda alınacak her karar sizlerin ve diğer çevre sakinlerinin istek ve talepleri yönünde alınacaktır. Sizler gönlünüzü ferah tutun” dedi.  

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER